Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Kurzy Windows, Server

Kurzy Windows, ServerKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Windows, Server zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Windows Server - inštalácia a správa systému
  Školenie Windows Server inštalácia správa systému je určené pre správcov, ktorí budú denne pracovať s MS Windows Server a budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.
  > Pozrieť
 • Ochrana osobných údajov vo Windows - GDPR v praxi
  Získajte zručnosti a prehľad o bezpečnosti operačného systému Windows. Právne úpravy vyžadujú, aby osobné údaje boli chránené primeranými opatreniami. Vysvetlíme Vám základné pojmy z informačnej bezpečnosti a ukážeme Vám opatrenia, ktorými možno zabrániť najčastejším typom úniku údajov. Kurz je vhodný nielen pre zamestnancov firiem, ale aj individuálnych záujemcov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o tom, ako zabezpečiť svoj počítač a údaje. Obzvlášť sú tieto témy užitočné pre pracovníkov pracujúcich s citlivými údajmi (personalistky, mzdárky, ...)
  > Pozrieť
 • Windows Server - Active Directory - Denné úlohy správcu systému
  Kurz Windows SERVER Active Directory je určený pre správcov, ktorí budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému Windows Server ako doménového kontrolera.
  > Pozrieť
 • Windows Server - Bezpečnosť serveru a domény Active Directory
  Školenie Windows SERVER bezpečnosť systému je určené pre správcov, ktorí budú spravovať MS Windows Server, inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.
  > Pozrieť
 • Šikovný administrátor Windows a počítačovej siete
  Získajte zručnosti v systéme Windows na úrovni administrátora a zároveň objavte ako fungujú počítačové siete. Na tomto kurze samostatne nainštalujete a nastavíte systém Windows. Okrem základných a rozšírených nástrojov administrátora sa budeme venovať aj hardwarovým problémom a základom sietí.
  > Pozrieť
 • Správca systému Windows - inštalácia a nastavenie počítača Windows
  Získajte zručnosti v systéme Windows na úrovni administrátora. Na tomto kurze samostatne nainštalujete a nastavíte systém Windows. Okrem základných a rozšírených nástrojov administrátora sa budeme venovať aj bezpečnosti systému Windows.
  > Pozrieť
 • Správca počítačovej siete
  Školenie Počítačové siete je určené záujemcom, ktorí chcú získať alebo si prehĺbiť znalosti v oblasti teoretických základov počítačových sietí.
  > Pozrieť
 • Administrátor Windows Server - efektívne a bezpečneCez KOMPAS+ bezplatne!
  Spravujte Windows Server efektívne a bezpečne. Získajte nové uplatnenie na trhu práce ako systémový správca. Školenie je ukončené Certifikátom. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Správca počítačových sietíCez KOMPAS+ bezplatne!
  Kompetenčný kurz Správca počítačových sieti je určený všetkým záujemcom, ktorých zaujíma práca s počítačovými sieťami, ich inštaláciou a konfiguráciou nielen v prostredí Windows Server, ale aj v prostredí Linuxu a radi by si našli pracovné uplatnenie v tejto oblasti na trhu práce. Po ukončení kurzu účastníci získavajú Certifikát. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Exchange SERVER inštalácia a správa
  Kurz Exchange SERVER je určený pre správcov operačného systému MS Windows Server, ktorí chcú využívať systém elektronickej pošty MS Exchange v počítačovej sieti.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Správca počítačovej siete
05.10.2020 - pondelok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Správca počítačovej siete
03.10.2020 - sobota Bratislava
Správca počítačových sietí
19.10.2020 - pondelok Bratislava
Správca počítačovej siete
19.10.2020 - pondelok Bratislava
Správca počítačovej siete
07.11.2020 - sobota Bratislava
Správca počítačovej siete
16.11.2020 - pondelok Bratislava

Rozšírte svoje vedomosti a rozvíjajte svoje schopnosti pri objavovaní možností operačných systémov od Microsoftu. Či už ste používateľ alebo administrátor, naša ponuka kurzov je tu pre Vás.

Kurzy sú určené nielen začínajúcim správcom, bez predchádzajúcich skúseností so správou Windows, ale aj pokročilým správcom – administrátorom, ktorí ocenia možnosť riešiť reálne problémy praxe s našimi lektormi. Okrem menovaných kurzov ponúkame individuálne konzultácie z oblastí Microsoft Windows, Server a počítačových sietí, kedy záujemcovia môžu prísť s konkrétnymi problémami zo svojej profesijnej praxe.

Okrem systémov Windows môžete rozšíriť svoje znalosti o oblasť počítačových sietí. Kurzy počítačových sietí spoločne s kurzami Microsoft Windows tvoria jeden veľký celok zručností šikovného administrátora a pomôžu Vám zlepšiť Vašu súčasnú prácu administrátora, príp. naštartovať svoju kariéru v tejto oblasti.

Pre začínajúcich administrátorov máme ako prvý krok na rozvoj zručností kurzy:

Pre administrátorov, ktorí plánujú alebo už pracujú s technológiou Windows Server máme v ponuke školenia od absolútnych základov inštalácie Windows Server až po zabezpečenie celej firemnej domény.

Osnovy školení nájdete po otvorení informácií o kurze.

Výhodou školení operačných systémov v Macrosofte sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Naši skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia a najmä Vášho pochopenia problematiky s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je priebežne vyčleňovaný priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi.

Naše metódy výučby operačných systémov a sietí

Okrem odborného výkladu a ukážok je pre Vás prínosom priame prepojenie teórie s praxou. Každý účastník má k dispozícií svoj vlastný virtuálny počítač (pri niektorých kurzoch až dva), ktorý využíva na samostatné praktické precvičovacie úlohy. Využívame virtualizačné nástroje, ktoré umožnia aj Vám vziať si po školení Váš počítač domov  ďalej pokračovať v skúmaní. Samostatná tvorivá práca účastníkov tvorí minimálne jednu tretinu času konania kurzov.

Benefity školenia operačných systémov Windows u nás

Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

 

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability