Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Hodnotenia kurzov

Kurzy Windows, Server

Kurzy Windows, ServerKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Windows, Server zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Windows Server - inštalácia a správa systému
  Rozšírte svoje zručnosti v systéme Windows o princípy Windows serverov! Kurz inštalácie a administrácie Windows Server je určený aj pre súčasných administrátorov "obyčajných" Windows 10, ktorí po rozšírení kvalifikácie budú denne pracovať so serverom, vykonávať správu a technickú podporu. Z kurzu si odnesiete nové vedomosti aj v prípade ak už ste správcom Windows Server, nakoľko vždy používame najnovšiu verziu a ukážeme Vám jej vymoženosti.
  > Pozrieť
 • Ochrana osobných údajov vo Windows - GDPR v praxi
  Získajte zručnosti a prehľad o bezpečnosti operačného systému Windows. Právne úpravy vyžadujú, aby osobné údaje boli chránené primeranými opatreniami. Vysvetlíme Vám základné pojmy z informačnej bezpečnosti a ukážeme Vám opatrenia, ktorými možno zabrániť najčastejším typom úniku údajov. Kurz je vhodný nielen pre zamestnancov firiem, ale aj individuálnych záujemcov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o tom, ako zabezpečiť svoj počítač a údaje. Obzvlášť sú tieto témy užitočné pre pracovníkov pracujúcich s citlivými údajmi (personalistky, mzdárky, ...)
  > Pozrieť
 • Windows Server - Active Directory - Denné úlohy správcu systému
  Naučíte sa ako efektívne a bezpečne spravovať doménový server - kontrolór Active Directory pod Windows Server. Vyskúšate si možnosti, pomocou ktorých si zjednodušíte svoj život administrátora a nastavíte veľa prvkov centralizovane. Po absolvovaní kurzu už nikdy nezažijete stres a chaos z neporiadku v štruktúre Vašej domény - precvičíte si možnosti efektívneho členenia podľa viacerých kritérií. Definitívne ukončíte utrpenie v nekonzistentnosti a neprehľadnosti prístupových práv - s best-practices sprostredkovaných priamo od Microsoftu vždy budete mať prehľad, kto má ku ktorým zdrojom prístup.
  > Pozrieť
 • Windows Server - Bezpečnosť serveru a domény Active Directory
  Objavte bezpečnostné mechanizmy, ktoré môžete uplatniť vo svojej firemnej doméne. Vysvetlíme Vám základné princípy informačnej bezpečnosti, pojmy bezpečnostných štandardov, ktoré následne aplikujete na zabezpečenie svojich Windows Serverov. Osobitne sa budeme venovať bezpečnostným opatreniam pre domény Active Directory. Toľkokrát vyžadované štandardy uplatníte v praxi! Precvičíte si široké možnosti bezpečnostných opatrení na konkrétne hrozby.
  > Pozrieť
 • Šikovný administrátor Windows a počítačovej siete
  Získajte zručnosti v systéme Windows na úrovni administrátora a zároveň objavte ako fungujú počítačové siete. Na tomto kurze samostatne nainštalujete a nastavíte systém Windows. Okrem základných a rozšírených nástrojov administrátora sa budeme venovať aj hardwarovým problémom a základom sietí.
  > Pozrieť
 • Správca systému Windows - inštalácia a nastavenie počítača Windows
  Získajte zručnosti v systéme Windows na úrovni administrátora. Na tomto kurze samostatne nainštalujete a nastavíte systém Windows. Okrem základných a rozšírených nástrojov administrátora sa budeme venovať aj bezpečnosti systému Windows.
  > Pozrieť
 • Správca počítačovej siete
  Naučíte sa ako funguje miestna počítačová sieť a pochopíte ako funguje internet. Teoretické základy počítačových sietí využijete na vytvorenie návrhu bezpečnej miestnej počítačovej siete (LAN). Základný prehľad v oblasti sietí je vstupnou bránou do sveta "sieťariny".
  > Pozrieť
 • Administrátor Windows Server - efektívne a bezpečneCez KOMPAS+ bezplatne!
  Spravujte Windows Server efektívne a bezpečne. Získajte nové uplatnenie na trhu práce ako systémový správca. Školenie je ukončené Certifikátom. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Správca počítačových sietíCez KOMPAS+ bezplatne!
  Kompetenčný kurz Správca počítačových sieti je určený všetkým záujemcom, ktorých zaujíma práca s počítačovými sieťami, ich inštaláciou a konfiguráciou nielen v prostredí Windows Server, ale aj v prostredí Linuxu a radi by si našli pracovné uplatnenie v tejto oblasti na trhu práce. Po ukončení kurzu účastníci získavajú Certifikát. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Exchange SERVER inštalácia a správa
  Kurz Exchange SERVER je určený pre správcov operačného systému MS Windows Server, ktorí chcú využívať systém elektronickej pošty MS Exchange v počítačovej sieti.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Správca počítačovej siete
04.02.2021 - štvrtok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Správca počítačovej siete
20.02.2021 - sobota Bratislava

Rozšírte svoje vedomosti a rozvíjajte svoje schopnosti pri objavovaní možností operačných systémov od Microsoftu. Či už ste používateľ alebo administrátor, naša ponuka kurzov je tu pre Vás.

Kurzy sú určené nielen začínajúcim správcom, bez predchádzajúcich skúseností so správou Windows, ale aj pokročilým správcom – administrátorom, ktorí ocenia možnosť riešiť reálne problémy praxe s našimi lektormi. Okrem menovaných kurzov ponúkame individuálne konzultácie z oblastí Microsoft Windows, Server a počítačových sietí, kedy záujemcovia môžu prísť s konkrétnymi problémami zo svojej profesijnej praxe.

Okrem systémov Windows môžete rozšíriť svoje znalosti o oblasť počítačových sietí. Kurzy počítačových sietí spoločne s kurzami Microsoft Windows tvoria jeden veľký celok zručností šikovného administrátora a pomôžu Vám zlepšiť Vašu súčasnú prácu administrátora, príp. naštartovať svoju kariéru v tejto oblasti.

Pre začínajúcich administrátorov máme ako prvý krok na rozvoj zručností kurzy:

Pre administrátorov, ktorí plánujú alebo už pracujú s technológiou Windows Server máme v ponuke školenia od absolútnych základov inštalácie Windows Server až po zabezpečenie celej firemnej domény.

Osnovy školení nájdete po otvorení informácií o kurze.

Výhodou školení operačných systémov v Macrosofte sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Naši skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia a najmä Vášho pochopenia problematiky s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je priebežne vyčleňovaný priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi.

Naše metódy výučby operačných systémov a sietí

Okrem odborného výkladu a ukážok je pre Vás prínosom priame prepojenie teórie s praxou. Každý účastník má k dispozícií svoj vlastný virtuálny počítač (pri niektorých kurzoch až dva), ktorý využíva na samostatné praktické precvičovacie úlohy. Využívame virtualizačné nástroje, ktoré umožnia aj Vám vziať si po školení Váš počítač domov  ďalej pokračovať v skúmaní. Samostatná tvorivá práca účastníkov tvorí minimálne jednu tretinu času konania kurzov.

Počítače používané pre výučbu kurzov Microsoft Windows a počítačových sietí sú z výkonovo vyšších rád, osobitne určené pre tieto kurzy - práca na nich bude plynulá.

Benefity školenia operačných systémov Windows u nás

Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

 

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Zasielanie noviniek

 

Prečo si vybrať
Macrosoft?

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability