Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

ONLINE kurzy

Spoločenská zodpovednosť je naša priorita spolu so vzdelávaním ľudí. Aj preto v súčasnosti reagujeme zatvorením našich priestorov, no nie našich služieb. Naše kurzy presúvame online, budete ich teda môcť absolvovať z pohodlia svojho domova a stačí vám iba pripojenie na internet a počítač s programom, o ktorý máte záujem.

Ako sa prihlásiť?

Váš záujem je prvý výborný krok. Prihlasovanie na termíny môžete uskutočniť klasicky, spôsob platby sa nemení.

Ako to bude fungovať?

Po zaplatení obdržíte email s presným postupom. Postup je jednoduchý, stačí si kliknúť na linku, ktorú budete mať vo vašom emaili a tá Vás presunie na správnu stránku. Na tej už bude pripravený inštruktor, ktorý bude naživo vysielať školenie a vy môžete popri ňom pracovať na zadaniach, ktoré bude vysvetľovať. Na tej istej stránke môžete tiež klásť otázky buď v chatovom okne alebo aj priamo cez hovor (ak máte mikrofón, väčšina notebookov má).

Aké sú rozdiely oproti klasickému školeniu?

Kávička, ktorú tak radi pre Vás pripravujeme v našom školiacom zariadení, bude síce nedostupná u vás doma, ale všetko ostatné si zachová svoju kvalitu. Dbáme na to, aby termín, či už online alebo fyzický bol adekvátne obsadený. Teda môžete počítať s počtom ľudí rovnajúcim sa veľmi malej triede a tým pádom vzniká priestor na riešenie individuálnych otázok. Inštruktori sú stále tí istí, certifikovaní profesionáli s rokmi praxe.

Hlavný rozdiel je teda jasný, na školenie sa nemusíte dostaviť fyzicky, stačí Vám prístup k internetu a počítač s programom, v ktorom sa idete školiť. Čas online školenia je oproti klasickému mierne predĺžený. To najmä preto, aby bola vytvorená rezerva na riešenie potenciálnych technických otázok.

Nie som si istý, že by som to technicky zvládol.

Nie je dôvod mať tento pocit. Zabezpečíme, že si všetko technické najskôr zavčasu vyskúšame, aby následne v samotný termín školenia všetko „fičalo“ ako má. Keby ste mali akékoľvek otázky, obráťte sa na nás.

 

Termíny najbližších kurzov

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability