Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave

Vyberte váš jazyk

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

ONLINE kurzy

Spoločenská zodpovednosť je naša priorita spolu so vzdelávaním ľudí. Všetky naše kurzy teraz môžete absolvovať aj ONLINE.  Môžete ich teda absolvovať z pohodlia svojho domova a stačí vám iba pripojenie na internet a počítač s programom, o ktorý máte záujem.*

Ako sa prihlásiť?

Váš záujem je prvý výborný krok. Pri prihlasovaní sa na termín zaškrtnite políčko "Absolvujem ONLINE", spôsob platby sa nemení.

Ako to bude fungovať?

Po zaplatení obdržíte email s presným postupom. Postup je jednoduchý, stačí si kliknúť na odkaz, ktorú budete mať vo vašom emaile a ten Vás presunie na správnu stránku, kde bude prebiehať školenie. Naživo bude pripravený inštruktor, ktorý bude vysielať školenie a vy môžete popri ňom pracovať na zadaniach, ktoré bude vysvetľovať. Na tej istej stránke môžete tiež klásť otázky buď v chatovom okne alebo aj priamo cez hovor (ak máte mikrofón, väčšina notebookov má).

Aké sú rozdiely oproti klasickému školeniu?

Kávička, ktorú tak radi pre Vás pripravujeme v našom školiacom stredisku Macrosoft, bude síce nedostupná u vás doma, ale všetko ostatné si zachová svoju kvalitu. Dbáme na to, aby termín, či už online alebo fyzický bol adekvátne obsadený. Môžete počítať s počtom ľudí rovnajúcim sa veľmi malej triede a tým pádom vzniká priestor na riešenie individuálnych otázok. Inštruktori sú stále tí istí, certifikovaní profesionáli s rokmi praxe.

Hlavný rozdiel je teda jasný, na školenie sa nemusíte dostaviť fyzicky, stačí Vám prístup k internetu a počítač s programom, v ktorom sa idete školiť. Čas online školenia je oproti klasickému mierne predĺžený. To najmä preto, aby bola vytvorená rezerva na riešenie potenciálnych technických otázok.

Nie som si istý, že by som to technicky zvládol.

Nie je dôvod mať tento pocit. Zabezpečíme, že si všetko technické najskôr zavčasu vyskúšame, aby následne v samotný termín školenia všetko „fičalo“ ako má. Keby ste mali akékoľvek otázky, obráťte sa na nás.

* - V prípade niektorých kurzov (predovšetkým kurzy správy operačných systémov a počítačových sietí) individuálne zabezpečíme  vzdialené pripojenie na naše výkonné počítače, kde je nastavené všetko potrebné. Budete pracovať na rovnakom počítači ako pri prezenčnom kurze, kde bude všetko pre Vás nastavené a Vy aj lektor budete z Vašich domácich počítačov ovládať počítač v našich priestoroch.

 

Zasielanie noviniek

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability