Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Hodnotenia kurzov

Kurzy Word

Kurzy WordKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Word zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Administratívny pracovník v aplikáciách Office I.Cez KOMPAS+ bezplatne!
  Rekvalifikačný kurz Administratívny pracovník v aplikáciách Office I. je určený pre všetkých záujemcov, ktorí si chcú osvojiť základné IT zručnosti s cieľom nájsť si uplatnenie na trhu práce nielen v administratíve, ale aj v iných odvetviach, kde sa vyžadujú základné počítačové zručnosti. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Word 1 - základy
  Naučíte sa samostatne vytvárať dokumenty v programe Word. Získate prehľad o možnostiach Wordu. Efektívne vytvoríte prvé dokumenty v programe Word. Samostatne budete schopní nastaviť tlač Vami vytvoreného dokumentu pre rôzne veľkosti papiera. Skúsení lektori Vás upozornia na najčastejšie zlozvyky pri písaní dokumentu, ktoré z dlhodobého hľadiska komplikujú úpravy kratších aj rozsiahlejších textových dokumentov. Na našom kurze Microsoft Word sme pre Vás pripravili množstvo príkladov na samostatné precvičovanie. Pod vedením skúseného lektora získate potrebné zručnosti pri upravovaní dokumentov. Pripravili sme pre Vás príručku programu Word, ktorú môžete využiť pri samostatnej práci v praxi.
  > Pozrieť
 • Word 2 - mierne pokročilý
  Pracujte vo Worde rýchlejšie a efektívnejšie. Tabuľky, obrázky, štýly, hromadné listy vytvoríte bez problémov. Naučíte sa ako správne upravovať kratšie aj zložitejšie dokumenty tak, aby ste sa vyhli najčastejším nedostatkom. Ušetríte si čas s ručným vypisovaním obálok a listín pomocou nástrojov hromadného vytvárania listín. Zvládnete vytvoriť vlastné štýly textu tak, aby ste nemuseli vždy ručne nastavovať vlastnosti písma a textu. Vyskúšate si ako efektívne pracovať so spolupracovníkmi na jednom dokumente, resp. ako sledovať zmeny a reagovať na komentáre. Okrem samotnej práce s dokumentom Vás naučíme ako ochrániť vytvorený dokument nielen v zmysle GDPR, aby ste mohli bezpečne uchovávať a zasielať dokumenty obsahujúce citlivé údaje.
  > Pozrieť
 • Word + Excel základy
  Kurz Word + Excel je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú skúsenosti s programom Word a Excel.
  > Pozrieť
 • Word v praxi
  Získajte zručnosti pre každodennú efektívnu prácu v programe Word. Zoznámite sa s tabuľkami, šablónami, formátmi tlače a obrázkami. Vyhnite sa najčastejším chybám pri práci. Okrem práce s textom Vás naučíme ako zabezpečiť vytvorený dokument obsahujúci citlivé údaje pred neoprávneným prístupom. Skúsení lektori pre Vás pripravili množstvo praktických úloh, prostredníctvom ktorých si osvojíte preberané možnosti nástrojov programu a budete tak schopní efektívne vytvárať efektné a účelné dokumenty, za ktoré sa nebudete hanbiť.
  > Pozrieť
 • Excel + Word v praxi - balík
  Kurz Excel + Word v praxi je zameraný na praktické zvládnutie týchto programov, odstraňovanie a riešenie problémov k efektívnejšej práci. Akciový balík sa skladá z nasledujúcich kurzov WORD v praxi a Excel v praxi, intenzívny kurz.
  > Pozrieť
 • Word 3 - pokročilý
  Staňte sa profesionálom vo Worde, vytvárajte krátke aj rozsiahle dokumenty s eleganciou a efektivitou. Dozviete sa ako vytvoriť vo Worde rozsiahly dokument (napr. knihu, seminárnu prácu), správne ho odstránkovať, vytvoriť bibliografické odkazy (vrátane poznámok pod čiarou), obsah dokumentu s automatickým vygenerovaním čísiel strán a pod. Okrem pokročilých nástrojov na úpravu dokumentov sa zoznámite s makrami a poliami. Nenechajte Vaše diela na pospas plagiátorom a odhaľte, či niektoré na prvý pohľad cudzie dokumenty neboli Vašimi výtvormi! Okrem nástrojov na úpravu dokumentu Vám ukážeme ako možno dokumenty zabezpečiť heslom, tajnou značkou autora alebo vodotlačou. Na záver vytvoríme dokumenty v PDF formáte a taktiež si ukážeme pokročilé techniky tlače brožúr a iných menej obvyklých formátov dokumentov. Zjednodušíte a zrýchlite si prácu vo Worde pomocou makier, ktoré zrýchlia Vašu prácu.
  > Pozrieť
 • MS Office v praxi - balík Excel, Word, PowerPoint
  Kurz MS Office v praxi je určený pre užívateľov, ktorí si chcú prehĺbiť svoje zručnosti pri práci v prostredí Windows a Microsoft Office.
  > Pozrieť
 • Word - hromadná korešpondencia a príprava písomností
  Vytvárajte hromadné dokumenty vo Worde rýchlo a efektívne. Listy, sviatočné priania, obálky, rozhodnutia, toto všetko sa dá zautomatizovať! Koniec ručnému vypisovaniu údajov do Word dokumentov. Získajte prehľad o nástrojoch programu Word v oblasti hromadnej tvorby dokumentov. Vkladajte dynamicky sa meniace prvky do Vašich listín (napr. oslovenie pán/pani) a ušetrite Váš čas automatizovaným generovaním takýchto dokumentov. Naši lektori pre Vás pripravili úlohy, prostredníctvom ktorých problematiku hromadnej korešpondencie vo Worde efektívne zvládnete a budete ju schopní samostatne využívať pri Vašej práci.
  > Pozrieť
 • Základy práce s PC, Internet,Word
  Počítačový kurz Základy práce s počítačom Word, Internet je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť pracovať s počítačom, nemajú žiadne skúsenosti alebo len minimálne s prácou na počítači.
  > Pozrieť
 • Obchodná korešpondencia - príprava oficiálnych písomností
  Komunikujte s klientom efektívne a na úrovni. Získajte profesionálny imidž zamestnanca, ktorý je zodpovedný za písomnú komunikáciu. Na praktických príkladoch a cvičeniach si vyskúšate štandardy normalizovanej úpravy písomností v obľúbenom, najčastejšie používanom programe na prácu s textom – Microsoft Office Word. Naučíte sa tvoriť firemné listy, dokumenty a texty nielen z pohľadu používateľa počítača ale aj z pohľadu formy – vrátane uplatnenia firemnej identity pri jednotlivých listinách. Naši lektori Vám predstavia možnosti úpravy písomností za dodržania európskych štandardov pre úpravu písomností. Budete mať možnosť vytvorenia vlastných šablón, tlačív jednotlivých písomností v počítači, ktoré môžete neskôr využiť ako šablóny pri Vašej práci. Kurz Obchodná korešpondencia je určený pre sekretárky, asistentky, manažérov a všetkých pracovníkov, pre ktorých je obchodná korešpondencia nevyhnutnou súčasťou práce.
  > Pozrieť
 • Word – tvorba formulárov a šablón
  Staňte sa tvorcami vlastných formulárov vo Worde a vytvárajte tlačivá presne podľa Vašich predstáv. Vytvoríte firemné tlačivá a môžete tým zlepšiť firemnú identitu. Môžete vytvoriť vlastné šablóny listov, obálok, dovolenkových lístkov či cestovných príkazov. Možnostiam sa medze nekladú. Vytvárajte tlačivá, ktoré Vám používatelia len vypíšu a neurobia viac úprav ako im povolíte. Naučíte sa pracovať s rôznymi typmi "kolóniek", objavíte príležitosti pre ich využitie a v neposlednom rade prostredníctvom formulárov zautomatizujete Vaše denné činnosti. Vypracúvate pre Vašich klientov cenové ponuky? Prostredníctvom formulárov môžete zrýchliť Vašu prácu - namiesto kopírovania a úpravy starých textov len kliknete na variantu textu zahrnutú v šablóne a hotovo.
  > Pozrieť
 • Word Associate MOS prípravný kurz certifikáciu MO-100
  Pripravte sa na certifikáciu Microsoft Office Specialist: Word Associate (Word 365 a Word 2019). Získajte potrebné znalosti pre absolvovanie certifikácie Word - Exam MO-100. Tento kurz je určený najmä na kompletizáciu znalostí z programu Word. Neodporúčame ho absolvovať bez znalostí programu Word. Na kurze je ukázaný model skúšky simulujúci reálnu certifikáciu. Poskytneme Vám praktické rady ako zvládnuť certifikáciu. Priebeh kurzu je vedený v slovenskom jazyku avšak v anglickej verzii programu Word, nakoľko samotná certifikačná skúška prebieha v anglickej verzii programu. Kurz prebieha v programoch balíka Office 365 a Office 2019. Certifikačná skúška s následným certifikátom Microsoft nie je v cene tohto kurzu, je potrebné ju zakúpiť samostatne. Ak máte záujem zistiť viac, prečítajte si podorbné informácie o certifikácií MOS
  > Pozrieť
 • Word Expert MOS prípravný kurz na certifikáciu MO-101
  Pripravte sa na certifikáciu Microsoft Office Specialist: Word Expert (Word 365 a Word 2019). Získajte potrebné znalosti pre absolvovanie certifikácie Word - Exam MO-101. Tento kurz je určený najmä na kompletizáciu znalostí z programu Word. Neodporúčame ho absolvovať bez znalostí programu Word. Na kurze je ukázaný model skúšky simulujúci reálnu certifikáciu. Poskytneme Vám praktické rady ako zvládnuť certifikáciu. Priebeh kurzu je vedený v slovenskom jazyku avšak v anglickej verzii programu Word, nakoľko samotná certifikačná skúška prebieha v anglickej verzii programu. Kurz prebieha v programoch balíka Office 365 a Office 2019. Certifikačná skúška s následným certifikátom Microsoft nie je v cene tohto kurzu, je potrebné ju zakúpiť samostatne. Ak máte záujem zistiť viac, prečítajte si podorbné informácie o certifikácií MOS
  > Pozrieť
 • Dokumenty pod kontrolou v aplikácii Word pre web (Office 365 pre školy)
  Webinár je určený pre učiteľov všetkých škol a je organizovaný v spolupráci s firmou Microsoft. Jeho úloha je pomáhať vzdelávať a pripravovať učiteľov. Je bezplatný pre všetkých učiteľov na všetkých stupňoch.
  > Pozrieť
 • Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov (webinár pre školy)
  Webinár je určený pre učiteľov všetkých škol a je organizovaný v spolupráci s firmou Microsoft. Jeho úloha je pomáhať vzdelávať a pripravovať učiteľov. Je bezplatný pre všetkých učiteľov na všetkých stupňoch.
  > Pozrieť

Vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Excel + Word v praxi - balík
28.01.2021 - štvrtok Bratislava
Word v praxi
28.01.2021 - štvrtok Bratislava
Word v praxi
30.01.2021 - sobota Bratislava
Word 2 - mierne pokročilý
30.01.2021 - sobota Bratislava
Word 3 - pokročilý
06.02.2021 - sobota Bratislava
Základy práce s PC, Internet,Word
08.02.2021 - pondelok Bratislava
Word 2 - mierne pokročilý
08.02.2021 - pondelok Bratislava
Word 1 - základy
08.02.2021 - pondelok Bratislava
Excel + Word v praxi - balík
08.02.2021 - pondelok Bratislava
Word + Excel základy
08.02.2021 - pondelok Bratislava
Základy práce s PC, Internet,Word
15.02.2021 - pondelok Bratislava
Word v praxi
15.02.2021 - pondelok Bratislava
Word 2 - mierne pokročilý
15.02.2021 - pondelok Bratislava
Word 1 - základy
17.02.2021 - streda Bratislava
Word + Excel základy
17.02.2021 - streda Bratislava
Word 3 - pokročilý
22.02.2021 - pondelok Bratislava
Word 3 - pokročilý
01.03.2021 - pondelok Bratislava
Word v praxi
11.03.2021 - štvrtok Bratislava
Word 2 - mierne pokročilý
22.03.2021 - pondelok Bratislava

Kurzy Word

Skúsení lektori Vás prevedú najobľúbenejším textovým procesorom Microsoft Word. Tento program na spracovanie textu, prípravu dokumentov a listín sa s obľubou využíva vo väčšine malých i veľkých firiem, škôl, štátnych inštitúcií a domácností, okrem toho tvorcovia pripravili online verziu, ktorú môže používať bez poplatkov úplne každý.

Na školeniach Word sa dozviete ako efektívne využívať možnosti prípravy krátkych i rozsiahlych textových dokumentov, presne a rýchlo vkladať obrázky, upravovať tabuľky. Nielen asistentky ocenia predstavené spôsoby elegantnej úpravy listov a iných písomností v programe Microsoft Word. Precvičíte si jednotlivé nástroje tohto programu, aby ste mohli nadobudnuté poznatky efektívnej práce dlhodobo využívať v praxi.

Získate prehľad o možnostiach programu Word pre konkrétne situácie – napr. písanie zmluvy, životopisu, firemného listu, pohľadnice, dokumentu menšieho formátu papiera a pod.

Na výber ponúkame z viacerých variant školení Word – pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých, prípadne pre denných používateľov programu Word.

Pre začiatočníkov a mierne pokročilých sa naše kurzy programu Word zameriavajú na zvládnutie najčastejšie používaných funkcií, napr. typy písma, formátovanie textu, tlač a rozloženie dokumentov. Pre mierne pokročilých sú pripravené praktické úlohy zamerané na prácu s obrázkami, väčšími textami a tabuľkami.

Pokročilí používatelia sa dozvedia ako možno hromadne vytvoriť obálky a listy. Znalosti z oblasti vytvárania Word formulárov oceníte napr. pri elektronizácií fungovania Vašej spoločnosti – koniec papierovým dovolenkovým lístkom a cestovným príkazom – vytvoríte si vlastné formuláre, kam môžete vložiť logo Vašej firmy.

Nielen asistentky, ale aj pracovníci komunikujúci denno-denne s klientmi oceňujú vedomosti nadobudnuté na kurze Word - obchodná korešpondencia, ktorý predstavuje možnosti elegantnej komunikácie na profesionálnej úrovni.

Školiace stredisko Macrosoft využíva vždy najnovšiu verziu programu Microsoft Word. V prípade Vašej požiadavky môžeme zrealizovať školenie vo verzií Wordu 2016, 2013, 2010 až po nostalgicko-archaické verzie 2007 a 2003. Na staršie verzie (2000, 1997, ...), žiaľ, z dôvodu nekompatibility našich nových počítačov a lektorov na tieto staré verzie, už školenia neponúkame.

Firemné školenia na kľúč

Naši partneri oceňujú možnosť realizácie uzavretého školenia Word „na kľúč“.

 • osnovu kurzu a cvičné aktivity (vrátane šablón písomností, listov) prispôsobíme na mieru Vašej spoločnosti
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim možnostiam
 • školenie, v prípade záujmu, usporiadame v priestoroch Vašej firmy, úradu, ...
 • spojte príjemné s užitočným napr. v Tatrách alebo Piešťanoch, dopoludnia vzdelávanie s trvalým a okamžitým efektom, popoludní sa oddávajte relaxu vo wellness oáze, či lyžovačke na horách (zabezpečíme pre Vás školenie&teambulding na kľúč v príjemnom prostredí kdekoľvek na Slovensku i za hranicami)
 • ponúkame výrazné objemové zľavy

Pred samotným školením ponúkame možnosť nezáväzného otestovania Vašich zamestnancov, aby sme mohli pripraviť kurzy na mieru, podľa zručností Vašich pracovníkov. Výsledky testu zostávajú pre všetkých zúčastnených diskrétne.

E-learning: elektronické kurzy

Ku vybraným počítačovým kurzom Office Word pre Vás vytvoríme prístup do špeciálnej zóny so študijnými materiálmi a praktickými cvičeniami, čím získate možnosť sa k preberanej problematike kedykoľvek vrátiť.

Praktické príručky programu Word

Ku väčšine kurzov naši lektori pre Vás vytvorili vlastné príručky, ktoré Vám umožnia sa dodatočne vrátiť k prebranej problematike. Štýl, ktorým je príručka napísaná je podobný tomu, ktorý zažijete počas výkladu na školení, so zameraním sa na reálne využitie daného nástroja, resp. súčasti programu v praxi. Príručka, ktorú dostanete vo forme papierovej brožúry je už zahrnutá v cene kurzu, ktorý ju má uvedenú pod cenovkou (veta "Príručka je v cene školenia.").

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

 

Zasielanie noviniek

 

Prečo si vybrať
Macrosoft?

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability