Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Kurzy Word

Kurzy WordKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Word zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Word 1 - základy
  Školenie Word základy je určené záujemcom, ktorí sa chcú naučiť pracovať v textovom programe MS Word, napísať list, žiadosť, objednávku, životopis a iné dokumenty, ktoré si budú vedieť ďalej upravovať.
  > Pozrieť
 • Word 2 - mierne pokročilý
  Kurz Word mierne pokročilý je určený pre užívateľov, ktorí už majú skúsenosti s textovým editorom MS Word a chcú sa naučiť používať tento program komplexnejšie a efektívnejšie.
  > Pozrieť
 • Word 3 - pokročilý
  Kurz Word pre pokročilých je určený pre užívateľov, ktorí majú skúsenosti s textovým editorom a majú záujem o jeho komplexné využitie na profesionálnej úrovni.
  > Pozrieť
 • Word v praxi
  Kurz Word v praxi je zameraný na praktické zvládnutie tohto programu, odstraňovanie a riešenie problémov k efektívnejšej práci.
  > Pozrieť
 • Word hromadná korešpondencia
  Školenie Word, hromadná korešpondencia je určené pre používateľov, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne tvoriť hromadné písomné dokumenty.
  > Pozrieť
 • Word – tvorba formulárov a šablón
  Kurz MS Word – tvorba formulárov a šablón je určený pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť vytvárať formuláre a pracovať so šablónami v programe MS Word.
  > Pozrieť
 • Obchodná korešpondencia
  Kurz Obchodná korešpondencia je určený pre sekretárky, asistentky, manažérov a všetkých pracovníkov, pre ktorých je obchodná korešpondencia nevyhnutnou súčasťou práce. Cieľom je vytvoriť profesionálny imidž zamestnanca, ktorý sa podieľa na firemnej písomnej komunikácii. Pre každú tému sú pripravené konkrétne ukážky príkladov z praxe a praktické cvičenia. Účelom tréningových cvičení je, aby si každý účastník vyskúšal spôsoby a pravidlá tvorby firemných listov z pohľadu obsahu a z pohľadu formy, s prihliadnutím na komunikačnú kultúru konkrétnej firmy so zreteľom na európske štandardy. Každý účastník tréningových cvičení si vytvorí konkrétne šablóny jednotlivých písomností v počítači, ktoré budú pripravené pre jeho pracovné zameranie.
  > Pozrieť
 • Administratívny pracovník v aplikáciách Office II.Cez KOMPAS+ bezplatne!
  Kompetenčný kurz Administratívny pracovník v aplikáciách Office II. je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť alebo zdokonaliť sa v IT zručnostiach s cieľom nájsť si uplatnenie na trhu práce alebo lepšie platenú prácu. Balík kurzov sa skladá z MS Word, Excel pre mierne pokročilých, PowerPoint a Outlook. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch kurzov Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Word MOS prípravný kurz certifikáciu MO-100
  Kurz je určený pre uchádzačov o certifikáciu Microsoft Office Specialist: Word Associate (Word 365 a Word 2019). Kurz slúži na naučenie potrebných znalostí pre absolvovanie certifikácie Word - Exam MO-100. Neodporúčame ho absolvovať bez znalostí programu Word. Tento kurz je určený najmä na kompletizáciu znalostí z programu Word. Na kurze je tiež ukázaný model skúšky simulujúci reálnu certifikáciu. Sú poskytované tiež praktické rady uchádzačom o certifikáciu. Priebeh kurzu je vedený v slovenskom jazyku avšak v anglickej verzii programu Word, z dôvodu, že aj samotná certifikácia prebieha v anglickej verzii programu. Kurz prebieha v programoch balíka Office 365 a Office 2019. Certifikácia nie je v cene tohto kurzu a kupuje sa samostatne. Ak máte záujem zistiť viac o tom, ako certifikácia funguje, klikajte sem!
  > Pozrieť
 • Word Expert MOS prípravný kurz na certifikáciu MO-101
  Kurz je určený pre uchádzačov o certifikáciu Microsoft Office Specialist: Microsoft Word Expert (Word 365 a Word 2019). Kurz slúži na naučenie potrebných znalostí pre absolvovanie certifikácie Word - Exam MO-101. Neodporúčame ho absolvovať bez znalostí programu Word. Tento kurz je určený najmä na kompletizáciu znalostí z programu Word. Na kurze je tiež ukázaný model skúšky simulujúci reálnu certifikáciu. Sú poskytované tiež praktické rady uchádzačom o certifikáciu. Priebeh kurzu je vedený v slovenskom jazyku avšak v anglickej verzii programu Word, z dôvodu, že aj samotná certifikácia prebieha v anglickej verzii programu. Kurz prebieha v programoch balíka Office 365 a Office 2019. Certifikácia nie je v cene tohto kurzu a kupuje sa samostatne. Ak máte záujem zistiť viac o tom, ako certifikácia funguje, klikajte sem!
  > Pozrieť
 • Dokumenty pod kontrolou v aplikácii Word pre web (Office 365 pre školy)
  Webinár je určený pre učiteľov všetkých škol a je organizovaný v spolupráci s firmou Microsoft. Jeho úloha je pomáhať vzdelávať a pripravovať učiteľov. Je bezplatný pre všetkých učiteľov na všetkých stupňoch.
  > Pozrieť
 • Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov (webinár pre školy)
  Webinár je určený pre učiteľov všetkých škol a je organizovaný v spolupráci s firmou Microsoft. Jeho úloha je pomáhať vzdelávať a pripravovať učiteľov. Je bezplatný pre všetkých učiteľov na všetkých stupňoch.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Obchodná korešpondencia
11.09.2020 - piatok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Word 1 - základy
08.07.2020 - streda Online kurz s lektorom na živo
Word 1 - základy
08.07.2020 - streda Bratislava
Obchodná korešpondencia
17.07.2020 - piatok Bratislava
Word 3 - pokročilý
20.07.2020 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
Word v praxi
30.07.2020 - štvrtok Bratislava
Word 2 - mierne pokročilý
10.08.2020 - pondelok Bratislava
Word 1 - základy
19.08.2020 - streda Bratislava
Word 3 - pokročilý
31.08.2020 - pondelok Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Wordu - školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu Microsoft Word

Kurz Wordu  môže prebiehať vo verziách MS Office  2007, 2010, 2013 alebo aj  2003

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzu Word Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • organizujeme aj pobytové školeniaWorduspojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy Word a Office


Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu

 

E-learning: elektronické kurzy

Na vybrané počítačové kurzy Vám dáme vstup do študentskej zóny, kde budú mať študenti online prístup k študijným materiálom a k preberanej osnove sa môžu kedykoľvek vrátiť.

Word  -  textový editor je obľúbený program na tvorbu rôznych dokumentov, užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vytvoriť profesionálny dokument. Program ma veľmi široké možnosti,  ktoré bežný užívateľ využíva okolo 20%. Užívateľ si v ňom dokáže napísať od žiadosti, zmluvy, vytvorenie objednávky, napísanie životopisu,  až po vytvorenie niekoľko stranovej dokumentácie až po publikáciu knižnej väzby. Tento program kvôli jeho širokému využitiu sa s  obľubou využíva v kanceláriách malých i veľkých  firiem,  vedeckých ústavoch, školách ale  v neposlednom rade aj  domácnostiach.

Školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy Wordu a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu   Microsoft Word bolo od základov, mierne pokročilých, pokročilých až po tvorbu formulárov a šablón zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené  príklady na kurze Word precvičujú.   Samostatnú časť tvorí  Kurz Wordu  pre asistentky  ako je napr. obchodná korešpondencia, normalizovaná úprava písomnosti alebo Word v praxi


Osnovy školenia Wordu sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  kde sú uvedené aj termíny kurzov.
V prípade záujmu školiace stredisko Macrosoft  - Škola PCpripraví školenie Word na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov  vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru. Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 30802/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

 

 

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability