Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Hodnotenia kurzov

Obchodné školenia

Obchodné školeniaKatalóg

Osnovy školení na Obchodné školenia zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Interaktívny seminár: Stratégia prenájmu a zdaňovania príjmov z investičných nehnuteľností na Slovensku fyzickými osobami- nepodnikateľmi
  Ako sa zaobísť pri prenájme nehnuteľností bez realitných maklérov a daňových poradcov? Ako bezpečne postupovať pri ponuke nehnuteľnosti na prenájom(byty, domy, garáže, nebytové priestory)? Ako maximalizovať výnos z prenájmu nehnuteľností v mantineloch slovenskej legislatívy? Lektor: slovenský expert v oblasti prenájmu nehnuteľností s vysokoškolským vzdelaním s dlhoročnou praxou a odbornými skúsenosťami v bankovníctve, realitách a ekonomike. Od roku 2004 prednášal okrem iného aj pre rakúskych bankárov, podnikateľov a developerov na prestížnej Akademie fúr Recht und Steuer vo Viedni problematiku: Immobilienrecht in der Slowakei [Upozornenie] - cena 90€ je platná pre fyzické osoby - nepodnikateľov. Pre podnikateľské subjetky je cena kurzu 150€ s DPH.
  > Pozrieť
 • Profesionálny nákupca
  Tréning Profesionálny nákupca je určený pracovníkom nákupných oddelení, samostatným nákupcom a pracovníkom, ktorí sú poverení akýmkoľvek nákupom.
  > Pozrieť
 • Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka
  Tréning Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka zahŕňa všetky podstatné kroky obchodného jednania, ktoré v reálnej situácii často prebiehajú behom dlhšieho časového intervalu.Predávame nielen konkrétny produkt, ale tiež vlastne nápady, projekty, sami seba. Ponuka je veľká a predáva každý! Otázkou je, ako predávať, aby tí druhí kúpili. Nestačí len prezentovať svoj produkt. Musíme byť schopní klásť otázky, analyzovať ich, vytvoriť konkrétne riešenie, uvedomiť si kto je náš klient - osoba, ktorá rozhoduje. Dnes už nestačí len tvrdiť, že naša firma či produkty sú tie najlepšie.
  > Pozrieť
 • Obchodník a pracovník prvého kontaktu
  Tréning predavačov a pracovníkov prvého kontaktu je určený predavačom a pracovníkom v maloobchode, zamestnancom prvého kontaktu v službách a všetkým, ktorí sa venujú obsluhe klientov.
  > Pozrieť
 • Akadémia obchodu a predajaCez KOMPAS+ bezplatne!
  Absolvovaním 4-dňového programu Akadémia obchodu a predaja získate ucelený prehľad o formálnej, ale aj obsahovej stránke obchodných rozhovorov. Zistíte čo je dôležité v konkrétnej etape obchodného rozhovoru a porozumiete princípom rozhodovania zákazníka. Natrénujete si komunikačné nástroje vedenia obchodných rozhovorov a prezentácie a získate praktické zručnosti v zvládaní kritických situácií, ktoré počas obchodných rozhovorov môžu nastať. Pozn.: Modulový tréningový program obsahuje viacej tréningových dní, medzi ktorými je časový odstup. Uvedené termíny sú termínmi začiatku programu. Pre informácie o termínoch jednotlivých modulov programu nás prosím kontaktujte.
  > Pozrieť
 • Obchodná korešpondencia - príprava oficiálnych písomností
  Kurz je určený pre sekretárky, asistentky, manažérov a všetkých pracovníkov, pre ktorých je obchodná korešpondencia nevyhnutnou súčasťou práce. Cieľom je vytvoriť profesionálny imidž zamestnanca, ktorý sa podieľa na firemnej písomnej komunikácii. Pre každú tému sú pripravené konkrétne ukážky príkladov z praxe a praktické cvičenia. Účelom tréningových cvičení je, aby si každý účastník vyskúšal spôsoby a pravidlá tvorby firemných listov z pohľadu obsahu a z pohľadu formy, s prihliadnutím na komunikačnú kultúru konkrétnej firmy so zreteľom na európske štandardy. Každý účastník tréningových cvičení si vytvorí konkrétne šablóny jednotlivých písomností v počítači, ktoré budú pripravené pre jeho pracovné zameranie.
  > Pozrieť
 • Cross-selling a Up-selling
  Kurz Cross-seling a Up-selling je určený pre všetkých, ktorí sa zaoberajú predajom, či už ide o drobný predaj alebo veľké predajné stratégie. Pre tých, ktorí nie sú spokojní s výsledkami predaja a cítia, že ich podnikanie má rezervy. Pre podnikateľov so širokým spektrom ponúkaných tovarov. Pre tých, ktorí bojujú s krízou a hľadajú každú možnosť ako svoje podnikanie zefektívniť.
  > Pozrieť
 • Power BI
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Obchodná korešpondencia - príprava oficiálnych písomností

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

06.10.2020 - utorok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Akadémia obchodu a predaja
02.10.2020 - piatok Bratislava
Cross-selling a Up-selling
09.10.2020 - piatok Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Obchodné školenia MACROSOFT

V kategórii Obchodné školenia Vám ponúkame široký výber kurzov , ktoré zvýšia vaše odborné i osobnostné kvality v oblasti obchodu a vyjednávania. Ponúkame znalosti, inšpiráciu, no snažíme sa ísť do hĺbky každej problematiky.

Z našej rozsiahlej ponuky si môžete vybrať konkrétnu tému, alebo vyskladať tréningový program podľa kompetencií, ktoré potrebujete posilniť u seba alebo v organizácii. Tiež sme vám k dispozícii na individuálne konzultácie alebo koučing.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Najobľúbenejšie kurzy z tejto kategórie sú:

Profesionálny nákupca - Tréning Profesionálny nákupca je určený pracovníkom nákupných oddelení, samostatným nákupcom a pracovníkom, ktorí sú poverení akýmkoľvek nákupom.

Obchodník a pracovník prvého kontaktu - Školenie Obchodník a pracovník prvého kontaktu je určený predavačom a pracovníkom v maloobchode, zamestnancom prvého kontaktu v službách a všetkým, ktorí sa venujú obsluhe klientov.

Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka - Školenie Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka zahŕňa všetky podstatné kroky obchodného jednania, ktoré v reálnej situácii často prebiehajú behom dlhšieho časového intervalu.Predávame nielen konkrétny produkt, ale tiež vlastne nápady, projekty, sami seba. Ponuka je veľká a predáva každý! Otázkou je, ako predávať, aby tí druhí kúpili. Nestačí len prezentovať svoj produkt. Musíme byť schopní klásť otázky, analyzovať ich, vytvoriť konkrétne riešenie, uvedomiť si kto je náš klient - osoba, ktorá rozhoduje. Dnes už nestačí len tvrdiť, že naša firma či produkty sú tie najlepšie.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi. Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok.

Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability