Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Kurzy 3D grafiky, CAD

Kurzy 3D grafiky, CADKatalóg

Osnovy školení na Kurzy 3D grafiky, CAD zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • SketchUp - V-ray vizualizácia
  Účastníci kurzu SketchUp - V-ray vizualizácia sa naučia narábať s pluginom V-ray pre tvorbu fotorealistických obrázkov, ktorý je zakomponovaný do prostredia Sketch Up. V súčasnosti je V-ray jedným z najsilnejších vizualizačných nástrojov na trhu. Vizualizácie sú svojou kvalitou takmer nerozpoznateľné od skutočnosti, navyše je možné v scéne vytvoriť jedinečnú atmosféru prostredníctvom špeciálnych efektov.
  > Pozrieť
 • SketchUp - základy modelovania
  Kurz SketchUp - základy modelovania je momentálne jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich modelovacích, vizualizačných a projekčných nástrojov na trhu. Má už milióny užívateľov po celom svete, ktorých si získal najmä kvôli intuitívnemu ovládaniu, už po pár lekciách budete schopní pracovať samostatne, navyše, nemusíte si pamätať množstvo príkazov a klávesových skratiek. Uplatnenie je naozaj široké- architektúra, dizajn, stavebníctvo, strojárstvo a iné oblasti.Kurz SketchUp - zákady modelovania je určený pre každého kto má záujem o jednoduché 3D modelovanie, vhodný je i pre interiérový dizajn, architektúru a stavebníctvo.
  > Pozrieť
 • SketchUp - pokročilé modelovanie
  Kurz SketchUP - pokročilé modelovanie je určený pre každého kto má záujem o zložitejšie 3D modelovanie, vhodný je i pre interiérový dizajn, architektúru a stavebníctvo.
  > Pozrieť
 • IT Architekt, Projektant v programe AutoCAD Cez KOMPAS+ bezplatne!
  Rekvalifikačný kurz IT Architekt, projektant v programe AutoCAD je určený pre tých záujemcov, ktorí si chcú nájsť uplatnenie v oboroch, kde sa od nich bude vyžadovať komplexné ovládanie programu AutoCAD na profesionálnej úrovni. Balík kurzov sa skladá z AutoCAD I, AutoCAD II a AutoCAD 3D. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • AutoCAD
  Cieľom kurzu AutoCAD je predať účasníkom základné teoretické a praktické vedomosti potrebné k používaniu programu AutoCAD . Účastníci kurzu AutoCAD si osvoja základné funkcie programu a ich aplikáciu pri tvorbe technickej dokumentácie. Súčasťou školenia sú aj praktické cvičenia na osvojenie si zručností.
  > Pozrieť
 • AutoCAD II
  Kurz AutoCAD II je určený pre pokročilejších užívateľov AutoCADu, ktorí chcú zvýšiť svoju produktivitu a zdokonaliť sa v programe AutoCAD. Súčasťou školenia sú aj praktické cvičenia na osvojenie si týchto zručností.
  > Pozrieť
 • AutoCAD 3D
  Kurz AutoCAD 3D je určený pre pokročilých užívateľov, ktorí ovládajú tvorbu 2D objektov a chcú sa zdokonaliť v modelovaní 3D.
  > Pozrieť
 • Autodesk Inventor
  Autodesk Inventor umožňuje integráciu dát 2D a 3D do jedného prostredia, čím vytvára virtuálnu reprezentáciu konečného produktu, ktorý umožňuje používateľom overiť tvar, funkčnosť a funkciu produktu ešte predtým, než sa vytvorí. Aplikácia Autodesk Inventor obsahuje výkonné parametrické nástroje na priamu úpravu a voľnú tvorbu, ako aj schopnosti prekladania viacerých cadov a ich štandardných výkresov DWG. Inventor používa ShapeManager, jadro geometrického modelovania spoločnosti Autodesk. Autodesk Inventor súťaží priamo so SolidWorks, Solid Edge a Creo.
  > Pozrieť
 • AutoCAD Mechanical
  Autodesk AutoCAD Mechanical je výkonné rozšírenie štandardného dizajnu AutoCAD a 2D redakčného softvéru so špecializovanými funkciami pre odvetvia výroby, inžinierstva a mechanického dizajnu a spoločnosti zapojené do workflow digitálnych prototypov. Produkcia CAD softvéru AutoCAD Mechanical umožňuje zákazníkom dodávať projekty až do výšky 65% v porovnaní s 2D CAD softvérom v oveľa kratšom časovom horizonte, než by bolo možné dosiahnuť so štandardnou aplikáciou AutoCAD, čím by sa znížili náklady na projekt a zvýšila sa ziskovosť.
  > Pozrieť
 • 3D STUDIO MAX - vizualizácia
  Kurz 3D STUDIO MAX - vizualizácia je určený pre pokročilejších užívateľov programu 3D MAX, ktorí sa chcú naučiť pracovať so svetlami, tieňmi a špeciálnymi efektami.
  > Pozrieť
 • 3D STUDIO MAX - modelovanie
  Kurz 3D Studio Max je profesionálna aplikácia na tvorbu 3D grafiky. Používa sa na modelovanie, animáciu a vizualizáciu vytvorených modelov. Pomocou nej sa dajú vytvárať fotorealistické obrázky a animácie. Je široko využívaná medzi ľuďmi pracujúcimi v oblasti architektúry a na tvorbu modelov budov a ich vizualizáciu. Taktiež poskytuje vysoký komfort pri tvorbe modelov do počítačových hier.
  > Pozrieť
 • 3D STUDIO MAX - animovanie
  Kurz 3D Studio Max - animovanie je profesionálna aplikácia na tvorbu 3D grafiky. Používa sa na modelovanie, animáciu a vizualizáciu vytvorených modelov. Pomocou nej sa dajú vytvárať fotorealistické obrázky a animácie. Je široko využívaná medzi ľuďmi pracujúcimi v oblasti architektúry a na tvorbu modelov budov a ich vizualizáciu. Taktiež poskytuje vysoký komfort pri tvorbe modelov do počítačových hier.
  > Pozrieť
 • DraftSight
  DraftSight je voľne zdieľaný 2D CAD editor ktorý je vhodný pre tvorbu profesionálnej CAD grafiky. Je určený pre odvetvia ako architektúra, interiérový dizajn, stavebníctvo, strojárstvo či elektrotechnika. Pracuje na veľmi podobných princípoch ako známy AutoCAD, ukladá a otvára výkresy vo formáte dwg/dxf a je s programom AutoCAD plne kompatibilný. DraftSight obsahuje sadu nástrojov pre kreslenie a modifikáciu objektov, tvorbu hladín a kótovanie. Rovnako je možné nastavenie výkresu pre tlač.
  > Pozrieť
 • ProgeCAD Professional - pokročilé techniky
  ProgeCAD Professional je špičkový CAD softvér, ktorý je určený pre 2D kreslenie a 3D modelovanie. Je určený pre odvetvia ako architektúra, interiérový dizajn, stavebníctvo, strojárstvo či elektrotechniku. ProgeCAD pracuje na veľmi podobných princípoch ako známy AutoCAD, ukladá a otvára výkresy vo formáte dwg/dxf a je s programom AutoCAD plne kompatibilný. Doplnok EasyArch automaticky vytvára z 2D prvkov 3D objekty na princípe BIM modelovania. Jednoduchou manipuláciou je možné editovať 3D model ako aj jeho 2D technickú dokumentáciu.
  > Pozrieť
 • ProgeCAD Professional - základy
  ProgeCAD Professional je špičkový CAD softvér, ktorý je určený pre 2D kreslenie a 3D modelovanie. Je určený pre odvetvia ako architektúra, interiérový dizajn, stavebníctvo, strojárstvo či elektrotechniku. ProgeCAD pracuje na veľmi podobných princípoch ako známy AutoCAD, ukladá a otvára výkresy vo formáte dwg/dxf a je s programom AutoCAD plne kompatibilný. Doplnok EasyArch automaticky vytvára z 2D prvkov 3D objekty na princípe BIM modelovania. Jednoduchou manipuláciou je možné editovať 3D model ako aj jeho 2D technickú dokumentáciu.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

DraftSight
07.09.2020 - pondelok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

AutoCAD
13.07.2020 - pondelok Bratislava
IT Architekt, Projektant v programe AutoCAD
13.07.2020 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
AutoCAD
13.07.2020 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
AutoCAD II
15.07.2020 - streda Online kurz s lektorom na živo
AutoCAD II
15.07.2020 - streda Bratislava
AutoCAD 3D
20.07.2020 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
AutoCAD
20.07.2020 - pondelok Bratislava
AutoCAD 3D
20.07.2020 - pondelok Bratislava
AutoCAD
24.07.2020 - piatok Bratislava
Autodesk Inventor
27.07.2020 - pondelok Bratislava
AutoCAD II
27.07.2020 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
AutoCAD II
27.07.2020 - pondelok Bratislava
AutoCAD Mechanical
29.07.2020 - streda Bratislava
AutoCAD 3D
31.07.2020 - piatok Bratislava
SketchUp - základy modelovania
03.08.2020 - pondelok Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy grafiky, CAD (Computer Aided Design) a DTP (DeskTop Publishing)

V oblasti kurzov grafických programov máme tradične pestrú ponuku. Od kurzov zameraných na bitmapovú grafiku (Adobe Photoshop, Corel Photo Paint a Zoner Photo Studio) cez kurzy vektorovej grafiky -  Adobe Illustrator, Corel DRAW!, ďalej ku kurzom DTP (Adobe InDesign, QUARK Xpress). Vyhľadávanými sú aj kurzy grafiky v 3- dimenzionálnom priestore- 3D studio MAX, ale aj kurzy SketchUp - jedného z najdynamickejších modelovacích a vizualizačných nástrojov v 3D.

 

CAD kurzy reprezentujú už dlhé roky kurzy AUTOCADu, ku ktorým sa v ostatných rokoch pridali aj kurzy Autocad 3D.  Novinkou v našom portfóliu CAD kurzov sú školenia  ProgeCAD Proffessional - špičkového softvéru na 2D kreslenie a 3D modelovanie pre architektúru, stavebníctvo, strojárstvo i elektrotechniku. Ďaľšou zaujímavou novinkou sú kurzy DraftSight - voľne šíriteľného 2D CAD editora, ktorý si postupne získava priazeň užívateľov

 

Špeciálna ponuka: kurz Grafik- Designer, DTP - akciový balík!

Za akciovú cenu získate balík školení, ktoré Vám pomůžu stať sa profesionálom v oblasti grafiky a DTP. Balík obsahuje kurzy Adobe - Photoshop, Illustrator a InDesign.

 

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzov grafiky, DTP a CAD Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • organizujeme aj pobytové školenia grafiky spojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy grafiky a CAD


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na Vás v komfortných priestoroch školiaceho centra.

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability