Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Kurzy Access

Kurzy AccessKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Access zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Access základy
  Kurz Access základy je určený všetkým záujemcom, ktorí sa chcú oboznámiť s databázovým programom, poznať jeho funkčné možnosti, vytvoriť si vlastnú databázu.
  > Pozrieť
 • Databázový analytikCez KOMPAS+ bezplatne!
  Kompetenčný kurz Databázový analytik je určený všetkým záujemcom, ktorí si chcú nájsť uplatnenie na trhu práce a naučiť sa pracovať s databázovými funkciami. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • MS Access – Makrá a základy programovania vo VBA
  Prostredie relačných databáz a najmä možnosti upravovať si ich k našim predstavám, často zvádza k ďalšiemu kroku, a to vytvárať priamo nástroje a malé aplikácie pre zjednodušenie vlastnej práce. Pre tých čo sa na podobnú cestu nechajú zviesť je určená sada školení Visual Basic for Application, v tomto prípade, for application MS Access.
  > Pozrieť
 • MS Access – Tvorba aplikačných nástrojov
  Prostredie relačných databáz a najmä možnosti upravovať si ich k našim predstavám, často zvádza k ďalšiemu kroku, a to vytvárať priamo nástroje a malé aplikácie pre zjednodušenie vlastnej práce. Pre tých čo sa na podobnú cestu nechajú zviesť je určená sada školení Visual Basic for Application, v tomto prípade, for application MS Access.
  > Pozrieť
 • Relačný databázový model - návrh
  Kurz Relačný databázový model - návrh je určený pre užívateľov, ktorí spravujú/navrhujú relačné databázy.
  > Pozrieť
 • Access pre mierne pokročilých
  Kurz Access pre mierne pokročilých je určený pre užívateľov, ktorí ovládajú základné pojmy z relačných databáz a vedia používať program na základnej úrovni.
  > Pozrieť
 • Access pre pokročilých
  Kurz Access pre pokročilých je určený pre používateľov, ktorí ovládajú základné pojmy z relačných databáz a vedia používať program na mierne pokročilej úrovni.
  > Pozrieť
 • Access programovanie
  Kurz Access programovanie je určený pre používateľov, ktorí ovládajú základné pojmy z relačných databáz a vedia používať program na pokročilej úrovni.
  > Pozrieť
 • Access, spracovávanie databázových údajov
  Kurz Access, spracovávanie databázových údajov je určený pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s programom Access za účelom spracovávania a vyhodnocovania údajov z externých zdrojov.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Access základy
20.07.2020 - pondelok Bratislava
Access základy
12.10.2020 - pondelok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Access pre pokročilých
27.07.2020 - pondelok Bratislava
Databázový analytik
27.07.2020 - pondelok Bratislava
Access programovanie
29.07.2020 - streda Bratislava
Access pre mierne pokročilých
30.07.2020 - štvrtok Bratislava
Access základy
31.08.2020 - pondelok Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy, školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu Microsoft Access

Kurz Access  môže prebiehať vo verziách MS Office  2010, 2013 alebo aj  2016

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzu Access Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy Access a Office

Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu


Access  -  databázový program  je obľúbený program na vytváranie databázy, užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vytvoriť databázu podľa požiadaviek na mieru. Program ma veľmi široké možnosti. Užívateľ si v ňom dokáže nadefinovať databázové polia aj bez znalosti programovania, v ktorých potom jednoducho filtruje a analyzuje dáta podľa vlastných potrieb, či potrieb zamestnávateľa.


IT školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy MS Access a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu   Microsoft Access bolo od základov, mierne pokročilých a pokročilých  zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené  príklady na kurze Access precvičujú.  Pre užívateľov ktorí sa nepotrebujú naučiť programovať ale potrebujú vyhodnocovať databázové údaje je vhodný kurz Access spracovanie databázových údajov.  Pre začínajúcich programátorov odporúčame kurz  Relačný databázový model -  návrh na ktorom sú vysvetlene krok po kroku ako programovať. Samostatnú časť tvorí  Kurz MS Access  pre programátorov, ktoré je rozdelené do niekoľkých úrovni a to kurz  Access programovanie Osnovy školenia MS Access sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  kde sú uvedené aj termíny kurzov.


V prípade záujmu tím Macrosoft – Škola PC  pripraví IT kurz Access na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov  vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru. Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability