Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Kurzy Word, PowerPoint

Kurzy Word, PowerPoint

Osnovy školení na Kurzy Word, PowerPoint zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • PowerPoint v praxiKurz PowerPoint v praxi je určený všetkým, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne spracovať informácie určené na prezentačné účely v reklamnej, obchodnej a propagačnej oblasti, ako i vo sfére odborných prezentácií a moderných vyučovacích metód.
 • PowerPoint základyKurz PowerPoint základy je určený všetkým, ktorí potrebujú efektívne spracovať informácie určené na prezentačné účely v reklamnej, obchodnej a propagačnej oblasti, ako i vo sfére odborných prezentácií a moderných vyučovacích metód.
 • Obchodná korešpondenciaKurz Obchodná korešpondencia je určený pre sekretárky, asistentky, manažérov a všetkých pracovníkov, pre ktorých je obchodná korešpondencia nevyhnutnou súčasťou práce. Cieľom je vytvoriť profesionálny imidž zamestnanca, ktorý sa podieľa na firemnej písomnej komunikácii. Pre každú tému sú pripravené konkrétne ukážky príkladov z praxe a praktické cvičenia. Účelom tréningových cvičení je, aby si každý účastník vyskúšal spôsoby a pravidlá tvorby firemných listov z pohľadu obsahu a z pohľadu formy, s prihliadnutím na komunikačnú kultúru konkrétnej firmy so zreteľom na európske štandardy. Každý účastník tréningových cvičení si vytvorí konkrétne šablóny jednotlivých písomností v počítači, ktoré budú pripravené pre jeho pracovné zameranie.
 • Word mierne pokročilýKurz Word mierne pokročilý je určený pre užívateľov, ktorí už majú skúsenosti s textovým editorom MS Word a chcú sa naučiť používať tento program komplexnejšie a efektívnejšie.
 • Word pre pokročilýchKurz Word pre pokročilých je určený pre užívateľov, ktorí majú skúsenosti s textovým editorom a majú záujem o jeho komplexné využitie na profesionálnej úrovni.
 • WORD v praxiKurz Word v praxi je zameraný na praktické zvládnutie tohto programu, odstraňovanie a riešenie problémov k efektívnejšej práci.
 • Word základyŠkolenie Word základy je určené záujemcom, ktorí sa chcú naučiť pracovať v textovom programe MS Word, napísať list, žiadosť, objednávku, životopis a iné dokumenty, ktoré si budú vedieť ďalej upravovať.
 • Word hromadná korešpondenciaŠkolenie Word, hromadná korešpondencia je určené pre používateľov, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne tvoriť hromadné písomné dokumenty.
 • MS Word – tvorba formulárov a šablónKurz MS Word – tvorba formulárov a šablón je určený pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť vytvárať formuláre a pracovať so šablónami v programe MS Word.

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

PowerPoint v praxi

LAST MINUTE - ZĽAVA 25 %

Začiatok školenia: 29.03.2017 - stredaZľavnená cena: 51.75 EUR
WORD v praxi

LAST MINUTE - ZĽAVA 25 %

Začiatok školenia: 30.03.2017 - štvrtokZľavnená cena: 51.75 EUR
Word mierne pokročilý

LAST MINUTE - ZĽAVA 25 %

Začiatok školenia: 10.04.2017 - pondelokZľavnená cena: 82.5 EUR
Word základy

LAST MINUTE - ZĽAVA 25 %

Začiatok školenia: 19.04.2017 - stredaZľavnená cena: 74.25 EUR

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Wordu - školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu Microsoft Word

Kurz Wordu  môže prebiehať vo verziách MS Office  2007, 2010, 2013 alebo aj  2003

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzu Word Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • organizujeme aj pobytové školenia Wordu spojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy Word a Office


Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu

 

E-learning: elektronické kurzy

Na vybrané počítačové kurzy Vám dáme vstup do študentskej zóny, kde budú mať študenti online prístup k študijným materiálom a k preberanej osnove sa môžu kedykoľvek vrátiť.

Word  -  textový editor je obľúbený program na tvorbu rôznych dokumentov, užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vytvoriť profesionálny dokument. Program ma veľmi široké možnosti,  ktoré bežný užívateľ využíva okolo 20%. Užívateľ si v ňom dokáže napísať od žiadosti, zmluvy, vytvorenie objednávky, napísanie životopisu,  až po vytvorenie niekoľko stranovej dokumentácie až po publikáciu knižnej väzby. Tento program kvôli jeho širokému využitiu sa s  obľubou využíva v kanceláriách malých i veľkých  firiem,  vedeckých ústavoch, školách ale  v neposlednom rade aj  domácnostiach.

Školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy Wordu a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu   Microsoft Word bolo od základov, mierne pokročilých, pokročilých až po tvorbu formulárov a šablón zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené  príklady na kurze Word precvičujú.   Samostatnú časť tvorí  Kurz Wordu  pre asistentky  ako je napr. obchodná korešpondencia, normalizovaná úprava písomnosti alebo Word v praxi


Osnovy školenia Wordu sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  kde sú uvedené aj termíny kurzov.
V prípade záujmu školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC pripraví školenie Word na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov  vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru. Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 30802/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02/ 55 410 308

0948 88 41 88

0948 88 40 88

0903 28 68 48

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 
Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy