Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave
02/55 410 308

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Kurzy Excel

Kurzy ExcelKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Excel zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Excel základy
  Kurz je určený účastníkom, ktorí s programom MS Excel nemajú žiadne skúsenosti, prípadne s ním dlho nepracovali a majú záujem si obnoviť základné znalosti. Absolventi kurzu budú schopní navrhovať a vytvoriť jednoduché tabuľky, vizuálne prispôsobiť a graficky spracovať pomocou grafov.
  > Pozrieť
 • Excel mierne pokročilý
  Kurz je určený účastníkom, ktorí majú len malé skúsenosti s programom MS Excel. Po absolvovaní kurzu budú účastníci schopní formátovať bunky, na základe podmienky vytvoriť jednoduché formáty čísiel použitím vlastného formátu, použiť niektoré z ďalších pokročilejších funkcií, poznať rozdiel medzi relatívnym a absolútnym odkazom. Naučia sa využívať viacúrovňové zoraďovanie a filtrovanie, prispôsobiť hárky pre tlač a využiť možnosti pre efektívnejšie zobrazenie rozsiahlych tabuliek na monitore. Takisto budú mať základy z kontingenčných tabuliek.
  > Pozrieť
 • Excel v praxi
  Na kurze Excel v praxi si vyskúšate riešenie praktických príkladov v programe Microsoft Excel. Kurz je vhodný pre záujemcov, ktorí chcú v krátkom časovom rozsahu získať prehľad a vedieť sa orientovať a riešiť bežné tabuľkové úlohy a výpočty v programe MS Excel.
  > Pozrieť
 • Excel pre pokročilých
  Kurz je určený tým účastníkom, ktorí majú skúsenosti s MS Excel, vedia používať vzorce a poznajú menší počet funkcií. Účastníci kurzu sa oboznámia s ďalšími funkciami z rôznych kategórií. Naučia sa používať rôzne nástroje na prácu s dátovými tabuľkami a zabezpečiť si súbor pred neželanými úpravami inými používateľmi.
  > Pozrieť
 • Excel profesionál - balík!Cez KOMPAS+ bezplatne!
  Kurz Excel profesionál je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť ovládať program Microsoft Excel na profesionálnej úrovni. Akciový balík sa skladá z nasledujúcich kurzov: Excel v praxi, Excel vzorce a funkcie, Excel pokročilý. Uvedené termíny sú termínmi začiatku prvého kurzu, a to Excel v praxi. Pre informácie o termínoch ostatných kurzov nás, prosím, kontaktujte.
  > Pozrieť
 • Excel - Expert
  Kurz MS Excel Expert je určený všetkým pokročilým užívateľom programu MS Excel, ktorí chcú ešte viac rozšíriť svoje vedomosti o užitočné triky, a tak zvýšiť efektivitu svojej práce.
  > Pozrieť
 • Excel makrá a úvod do VBA
  Školenie Excel makrá a úvod do VBA je určené pre záujemcov, ktorí už majú pokročilejšie skúsenosti s programom Excel a chcú sa v ňom naučiť vytvárať a ladiť makrá - programovať.
  > Pozrieť
 • Excel programovanie vo VBA
  Kurz Excel programovanie vo VBA je voľným pokračovaním školenia Exce úvod do VB. Je určený všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v programovaní v Exceli.
  > Pozrieť
 • Excel programovanie VBA pre pokročilých
  Kurz Excel programovanie VBA je voľným pokračovaním školenia: Excel makrá, programovanie vo VBA
  > Pozrieť
 • Excel vzorce a funkcie
  Školenie Excel vzorce a funkcie je zamerané na podrobné vysvetlenie tvorby vzorcov a funkcií v programe Excel. Cieľom kurzu je získanie prehľadu najčastejšie používaných funkcií z rôznych oblastí.
  > Pozrieť
 • Excel kontingenčné tabuľky
  Kurz Excel kontingenčné tabuľky je určený pre tých užívateľov, ktorí sa denne stretávajú s požiadavkou spracovať veľké množstvo dát v MS Excel, ale aj výstupov z externých databáz. Užívatelia sa naučia zvoliť si efektívny spôsob práce a maximálne si ho zautomatizovať.
  > Pozrieť
 • Excel databázové funkcie
  Kurz Excel databázové funkcie je určený pre používateľov, ktorí sa stretávajú s požiadavkou spracovať veľké množstvo dát, ale aj výstupov z externých databáz. Účastníci kurzu sa naučia zvoliť si efektívny spôsob práce a maximálne si ho zautomatizovať.
  > Pozrieť
 • Excel štatistika a analýzy
  Kurz Excel štatistické výpočty a analýzy je určený pre používateľov, ktorí sa chcú naučiť vypočítať štatistické parametre pomocou funkcií programu MS Excel.
  > Pozrieť
 • Excel databázy a štatistika
  Kurz Excel databázy a štatistika je vhodný pre záujemcov, ktorí pracujú s veľkým množstvom dát (s veľkou databázou) a chcú sa naučiť rýchlo a efektívne dostať z databázy požadované údaje a ďalej ich spracovávať.
  > Pozrieť
 • PC course - training Microsoft Excel Basics
  This Excel course is designed for users who want to operate a spreadsheet application.
  > Pozrieť
 • IT Training - Microsoft Excel for advanced
  The course is designed for Excel users who have experience with Excel spreadsheets and want to supplement or enrich it with new opportunities.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Excel makrá a úvod do VBA

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 17.10.2019 - štvrtokZľavnená cena: 126 EUR
Excel makrá a úvod do VBA

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 17.10.2019 - štvrtokZľavnená cena: 126 EUR
Excel základy

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 17.10.2019 - štvrtokZľavnená cena: 89.1 EUR
Excel v praxi
Začiatok školenia: 19.10.2019 - sobota
Excel mierne pokročilý

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 19.10.2019 - sobotaZľavnená cena: 99 EUR
Excel mierne pokročilý

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 21.10.2019 - pondelokZľavnená cena: 99 EUR
Excel programovanie vo VBA
Začiatok školenia: 23.10.2019 - streda
Excel mierne pokročilý
Začiatok školenia: 24.10.2019 - štvrtok
Excel - Expert
Začiatok školenia: 25.10.2019 - piatok
Excel pre pokročilých

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 26.10.2019 - sobotaZľavnená cena: 108 EUR
Excel programovanie VBA pre pokročilých
Začiatok školenia: 28.10.2019 - pondelok
Excel mierne pokročilý
Začiatok školenia: 29.10.2019 - utorok
Excel v praxi
Začiatok školenia: 04.11.2019 - pondelok
Excel vzorce a funkcie
Začiatok školenia: 05.11.2019 - utorok
Excel pre pokročilých
Začiatok školenia: 07.11.2019 - štvrtok
Excel mierne pokročilý
Začiatok školenia: 18.11.2019 - pondelok
Excel kontingenčné tabuľky
Začiatok školenia: 29.11.2019 - piatok
Excel vzorce a funkcie
Začiatok školenia: 14.01.2020 - utorok

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Excel kontingenčné tabuľky
Začiatok školenia: 15.10.2019 - utorok
PC course - training Microsoft Excel Basics
Začiatok školenia: 17.10.2019 - štvrtok

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Excelu - školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu Microsoft Excel

Kurzy Excel  prebiehajú spravidla na aktuálnej verzii Microsoft Excel. V prípade uzavretých firemných školení je po dohode možné školenie Excel aj na staršej verzii programu.

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzu Excel Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • organizujeme aj pobytové školenia Excelu spojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy Excel a Office

Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu

 

Na vybrané IT kurzy Vám dáme vstup do študentskej zóny, kde budú mať študenti online prístup k študijným materiálom a k preberanej osnove sa môžu kedykoľvek vrátiť.

Microsoft Excel  -  tabuľkový procesor z kancelárskeho balíka Microsoft Office je obľúbený program na výpočty v tabuľkách. Užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vypočítať údaje, ktoré majú v jednotlivých bunkách. Program ma veľmi široké možnosti,  ktoré bežný užívateľ využíva len z malej časti. Užívateľ si v ňom dokáže vytvoriť od základnej tabuľky ako napr.  výpočet súčtov, zistiť napríklad priemernú hodnotu, minimum a maximum, vytriediť si údaje podľa vlastných požiadaviek až po zložité databázové analýzy, štatistiky či naprogramovanie si vlastných aplikácií na spracovanie, analýzu údajov  a prezentáciu výsledkov. Tabuľkový procesor Excel kvôli jeho univerzálnosti sa s  obľubou využíva v kanceláriách malých i veľkých  firiem,  vedeckých ústavoch, školách ale  v neposlednom rade aj  domácnostiach.

 

Pestrá ponuka školení Excelu

Školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy Excelu a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu Microsoft Excel bolo od základov, mierne pokročilých, pokročilých až po expertnú úroveň zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené  príklady na kurze Excel precvičuju.   Samostatnú časť tvorí balík školení  Excelu  pre programátorov, ktoré je rozdelené do troch úrovni a to Excel programovanie pre začiatočníkov, Excel programovanie pre mierne pokročilých a školenie Excel programovanie pre pokročilých. Na týchto kurzoch sa účastníci naučia programovať a ladiť programy v programovacom jazyku VBA (Visual Basic for Applications), ktorý je súčasťou programov balíka MS Office. Pre klientov, ktorí potrebujú v Exceli spracovávať veľké množstvá údajov, vytvárať štatistiky sú určené špecializované kurzy - Excel -databázové funkcie, Excel - štatistika a analýzy.


Osnovy školenia Excelu sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  spolu s termínami.

V prípade záujmu tím Macrosoft – Škola PC  pripraví školenie MS Excel na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov  vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru.. Pre účastníkov kurzu je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!

 

Ako sa naučiť pracovať z Excelom? Najrýchlejšia cesta vedie cez profesionálne školenia Excelu v Macrosoft - Škola PC.

Neváhajte nás kontaktovať, na tel. č: 02/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

 

Zasielanie noviniek

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Video z kurzu

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability