Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Základy práce s PC

Základy práce s PCKatalóg

Osnovy školení na Základy práce s PC zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Administratívny pracovník v aplikáciách Office I.Cez KOMPAS+ bezplatne!
  Rekvalifikačný kurz Administratívny pracovník v aplikáciách Office I. je určený pre všetkých záujemcov, ktorí si chcú osvojiť základné IT zručnosti s cieľom nájsť si uplatnenie na trhu práce nielen v administratíve, ale aj v iných odvetviach, kde sa vyžadujú základné počítačové zručnosti. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Základy práce s počítačom a internetom
  Počítačové školenie Základy práce s počítačom a internetom je určené pre úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s počítačom.
  > Pozrieť
 • Windows v dennej praxi
  Kurz Windows XP je určený pre užívateľov, ktorí si chcú prehĺbiť svoje vedomosti s prácou s počítačom.
  > Pozrieť
 • Word + Excel základy
  Počítačové školenie Word + Excel je určené pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s programom Word a Excel.
  > Pozrieť
 • Excel + Word v praxi - balík
  Kurz Excel + Word v praxi je zameraný na praktické zvládnutie týchto programov, odstraňovanie a riešenie problémov k efektívnejšej práci. Akciový balík sa skladá z nasledujúcich kurzov WORD v praxi a Excel v praxi, intenzívny kurz.
  > Pozrieť
 • MS Office v praxi - balík Excel, Word, PowerPoint
  Kurz Office, Windows, PowerPoint, Word, Excel, e určený pre užívateľov, ktorí si chcú prehĺbiť svoje zručnosti pri práci v prostredí Windows XP a Microsoft Office.
  > Pozrieť
 • Základy práce s PC, Internet,Word
  Počítačový kurz Základy práce s počítačom Word, Internet, Excel je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť pracovať s počítačom, nemajú žiadne skúsenosti alebo len minimálne s prácou na počítači. Vhodný je aj ako rekvalifikačný počítačový kurz k budúcej profesii.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Základy práce s PC, Internet,Word
28.09.2020 - pondelok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Objednajte si školenie u vás vo firme a ušetrite náklady:

 • Množstevne a objemové zľavy
 • Obsah školenia sa priamo upraví podľa potrieb firmy
 • Znižujú sa náklady na cestovanie
 • Flexibilné riešenie termínov

Profesionalita

Naši lektori sú ľudia, ktorí majú okrem akademických vedomostí aj dlhoročné reálne skúsenosti priamo z praxe. Ponúkame možnosť širokého výberu kurzov podľa vašich požiadaviek.

 

Neštandardné firemné školenia

Spoločnosť Macrosoft s.r.o. Vám ponúka možnosť neštandardných školení spojených s aktívnym oddychom. Usporiadajte konferenciu, školenie, rokovanie v príjemnom prostredí spojené s pobytom v Tatrách. V ponuke máme široký výber ubytovacích zariadení, v ktorých vieme školenie usporiadať. Pre vypracovanie konkrétnej ponuky a ponuku ubytovacích zariadení kontaktujte: 02/55 410 308, 0948 80 40 80, 0948 80 41 80 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability