Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Hodnotenia kurzov

Kurzy fotografovania

Kurzy fotografovaniaKatalóg

Osnovy školení na Kurzy fotografovania zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • Digitálna fotografia
    Na kurze sa naučíte, ako správne komponovať fotografiu, zachytiť zaujímavé snímky či už z dovolenky, rodinnej oslavy alebo zaujímavý portrét. Na kurz je potrebné mať vlastný fotoaparát, či už zrkadlovku, alebo mobil. Na kurze Vás naučíme technické znalosti ovládania vášho fotoaparátu tak, aby ste vedeli použiť nastavenia v rôznych svetelných podmienkach či v pohybe.
    > Pozrieť
  • Fotografie pre pokročilých
    Kurz Fotografie pre pokročilých je určený pre pokročilejších fotografov, ktorí majú vedomosti o nastavení fotoaparátu a majú skúsenosť s rôznymi druhmi fotografie, no chcú si svoje vedomosti prehĺbiť. Na kurze sa budeme venovať pokročilejším nastaveniam fotoaparátu v rôznych podmienkach a tiež experimentálnej fotografii. Pre kurz pokročilejšej fotografie odporúčame vlastniť zrkadlovku.
    > Pozrieť

Vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Fotografie pre pokročilých
24.09.2020 - štvrtok Bratislava
Digitálna fotografia
22.10.2020 - štvrtok Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Kurzy fotografovanie pre začiatočníkov aj pokročilých

Pre všetkých, ktorých zaujíma fotografia a radi by sa zdokonalili vo svojich zručnostiach, sme pripravili kurzy fotografie.

Základy fotografovania - kurz je určený fotografom amatérom, ktorí majú minimálne alebo základné vedomosti o fotografovaní. Na kurze sa naučíte, ako správne komponovať fotografiu, zachytiť zaujímavé snímky či už z dovolenky, rodinnej oslavy alebo zaujímavý portrét. Na kurz je potrebné mať vlastný fotoaparát, či už zrkadlovku, alebo kompaktný fotoaparát. Na kurze Vás naučíme technické znalosti ovládania vášho fotoaparátu tak, aby ste vedeli použiť nastavenia v rôznych svetelných podmienkach či v pohybe.

Fotografie pre pokročilých - tento kurz je určený pre pokročilejších fotografov, ktorí majú vedomosti o nastavení fotoaparátu a majú skúsenosť s rôznymi druhmi fotografie, no chcú si svoje vedomosti prehĺbiť. Na kurze sa budeme venovať pokročilejším nastaveniam fotoaparátu v rôznych podmienkach a tiež experimentálnej fotografii. Pre kurz pokročilejšej fotografie odporúčame vlastniť zrkadlovku.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability