Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave
02/55 410 308

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Prezentačné zručnosti

Prezentačné zručnostiKatalóg

Osnovy školení na Prezentačné zručnosti zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Prezentačné zručnosti
  Cieľom kurzu Prezentačné zručnosti je naučiť Vás, ako pripravíte prezentáciu pre konkrétnu situáciu, ako čo najefektívnejšie odovzdáte informácie a predovšetkým ako zlepšíte svoje prezentačné schopnosti. Získate niekoľko užitočných tipov a nástrojov na aktívne riadenie pozornosti publika, riešenie krízových situácii pre prezentovaní a tiež diskusii.
  > Pozrieť
 • Profesionálna prezentácia od A po Z
  Prakticky ladený tréning s minimom teórie a maximom praktických aktivít pre všetkých, ktorí napriek tomu, že už majú skúsenosti s tvorbou prezentácie i prezentovaním samotným, chcú naďalej skvalitňovať svoju kompetentnosť v tejto oblasti. Ide o fúziu soft-skillového a hard-skillového školenia. V prvej časti (Soft-Skills) sa naučíte vytvoriť a odprezentovať obsah prezentácie tak, aby ste svoje publikum, zaujali, presvedčili a to pochopením fungovania ľudskej psychiky. V druhej časti (Hard-Skills) prostredníctvom poznania a využitia možností programu power-point vytvoríte vizuálne presvedčivú prezentáciu, ktorá dokonale podporí váš prejav a zaručí vám želaný výsledok vášho úsilia.
  > Pozrieť
 • Tréning trénerov
  Kurz je určený všetkým záujemcom o rozvoj základných lektorských zručností, prípadne lektorom s malými alebo žiadnymi skúsenosťami.
  > Pozrieť
 • Tréning prezentačných zručnostíCez KOMPAS+ bezplatne!
  Prvoradým cieľom školenia Tréning prezentačných zručností je poskytnúť Vám podrobný prehľad o procese prípravy a nácvik prednesu prezentácie s dôrazom na jeho najdôležitejšie princípy. Výsledkom tréningu je predovšetkým Vaša schopnosť prípraviť a realizovať úspešné prejavy pred publikom alebo obchodným partnerom. Dôležitým prínosom aktivity je aj Vaša lepšia vyrovnanosť so stresom a trémou počas vystúpení pred publikom. Tréning obsahuje 60% praktických aktivít. V druhom dni tréningu sa zameriavame prevažne na prezentovanie účastníkov so spätnou väzbou od lektora.
  > Pozrieť
 • Interný lektor/tréner
  Seminár Interný lektor/tréner je určený budúcim, alebo už pôsobiacim lektorom, školiteľom, trénerom a všetkým, ktorí sú poverení organizovaním alebo vedením vzdelávacích aktivít pre zamestnávateľa. Objasníme Vám princípy prípravy, realizácie a vyhodnotenia vzdelávacích akcii, prístupy k ich riešeniu a organizácií. Silným výstupom pre Vás bude priama skúsenosť s vedením školenia, ktoré si vyskúšate priamo a pod dozorom skúseného lektora s dlhoročnou praxou. Pre absolvovanie tréningu nie je potrebné pedagogické vzdelanie a po jeho absolvovaní obdržíte certifikát.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Prezentačné zručnosti

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 11.11.2019 - pondelokZľavnená cena: 135 EUR

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Interný lektor/tréner
Začiatok školenia: 24.10.2019 - štvrtok
Prezentačné zručnosti
Začiatok školenia: 04.11.2019 - pondelok
Tréning prezentačných zručností
Začiatok školenia: 04.11.2019 - pondelok
Profesionálna prezentácia od A po Z
Začiatok školenia: 11.11.2019 - pondelok
Profesionálna prezentácia od A po Z
Začiatok školenia: 05.12.2019 - štvrtok

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Zasielanie noviniek

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Video z kurzu

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability