Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Obchodné školenia

Obchodné školeniaKatalóg

Osnovy školení na Obchodné školenia zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Vyjednávacie zručnosti I.
  Školenie Vyjednávacie zručnosti I. je určené všetkým, ktorí majú obavy, či pri vyjednávaní obstoja, obávajú sa manipulácie alebo rýchlo prepadajú stresu, tréme, nátlaku. Spoznanie protistrany im môže pomôcť získať istotu a najsť spôsob ako obstáť pred nátlakom a manipuláciou. Každý rozhovor so zámerom niečo získať ale aj rozhovor ku ktorému sme vyzvaní z neznámych dôvodov, predstavuje viac či menej typické vyjednávanie. Vyjednávame v profesii, v rodine v záujmových skupinách… Program je vhodnou súčasťou vzdelávania Vyjednávacie zručnosti II., preto je vhodné aj pre manažérov, riadiacich pracovníkov, marketingových pracovníkov a obchodníkov, korporátnych vyjednávačov, pracovníkov štátnej a verejnej správy, pracovníkov prvého kontaktu s klientmi – verejnosťou.
  > Pozrieť
 • Vyjednávacie zručnosti II.
  Školenie Vyjednávacie zručnosti II. je určené manažérom, riadiacim pracovníkom, marketingovým pracovníkom a obchodníkom, korporátnym vyjednávačom, pracovníkom štátnej a verejnej správy, pracovníkom prvého kontaktu s klientmi – verejnosťou. Ďalej pre hovorcov, zástupcov odborov alebo neziskových organizácií, ale aj pre všetkých, ktorých problematika zaujíma.
  > Pozrieť
 • Profesionálny nákupca
  Tréning Profesionálny nákupca je určený pracovníkom nákupných oddelení, samostatným nákupcom a pracovníkom, ktorí sú poverení akýmkoľvek nákupom.
  > Pozrieť
 • Cross-selling a Up-selling
  Kurz Cross-seling a Up-selling je určený pre všetkých, ktorí sa zaoberajú predajom, či už ide o drobný predaj alebo veľké predajné stratégie. Pre tých, ktorí nie sú spokojní s výsledkami predaja a cítia, že ich podnikanie má rezervy. Pre podnikateľov so širokým spektrom ponúkaných tovarov. Pre tých, ktorí bojujú s krízou a hľadajú každú možnosť ako svoje podnikanie zefektívniť.
  > Pozrieť
 • Praktické obchodné zručnosti
  Tréning Praktické obchodné zručnosti zahŕňa všetky podstatné kroky obchodného jednania, ktoré v reálnej situácii často prebiehajú behom dlhšieho časového intervalu.Predávame nielen konkrétny produkt, ale tiež vlastne nápady, projekty, sami seba. Ponuka je veľká a predáva každý! Otázkou je, ako predávať, aby tí druhí kúpili. Nestačí len prezentovať svoj produkt. Musíme byť schopní klásť otázky, analyzovať ich, vytvoriť konkrétne riešenie, uvedomiť si kto je náš klient - osoba, ktorá rozhoduje. Dnes už nestačí len tvrdiť, že naša firma či produkty sú tie najlepšie.
  > Pozrieť
 • Zdaňovanie príjmov z nehnuteľností nepodnikateľmi
  Ako sa zaobídete pri prenájme nehnuteľností bez realitných maklérov a daňových poradcov? Ako bezpečne postupovať pri ponuke nehnuteľnosti na prenájom (byty, domy, garáže, nebytové priestory)? Ako maximalizovať výnos z prenájmu nehnuteľností v mantineloch slovenskej legislatívy? Lektor: slovenský expert v oblasti prenájmu nehnuteľností s vysokoškolským vzdelaním s dlhoročnou praxou a odbornými skúsenosťami v bankovníctve, realitách a ekonomike. Od roku 2004 prednášal okrem iného aj pre rakúskych bankárov, podnikateľov a developerov na prestížnej Akademie fúr Recht und Steuer vo Viedni problematiku: Immobilienrecht in der Slowakei [Upozornenie] - cena uvedená na našich stránkach je platná výlučne pre fyzické osoby - nepodnikateľov. Pre podnikateľské subjekty je konečná cena tohto online semináru 180€ s DPH.
  > Pozrieť
 • Akadémia obchodu a predaja
  Absolvovaním 3-dňového programu Akadémia obchodu a predaja získate ucelený prehľad o formálnej, ale aj obsahovej stránke obchodných rozhovorov. Zistíte čo je dôležité v konkrétnej etape obchodného rozhovoru a porozumiete princípom rozhodovania zákazníka. Natrénujete si komunikačné nástroje vedenia obchodných rozhovorov a prezentácie a získate praktické zručnosti v zvládaní kritických situácií, ktoré počas obchodných rozhovorov môžu nastať. Pozn.: Modulový tréningový program obsahuje viacej tréningových dní, medzi ktorými je časový odstup. Uvedené termíny sú termínmi začiatku programu. Pre informácie o termínoch jednotlivých modulov programu nás prosím kontaktujte.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Profesionálny nákupca
14.10.2022 - piatok Bratislava
Vyjednávacie zručnosti II.
18.10.2022 - utorok Bratislava
Vyjednávacie zručnosti I.
23.11.2022 - streda Bratislava
Vyjednávacie zručnosti II.
08.12.2022 - štvrtok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Akadémia obchodu a predaja
08.10.2022 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Akadémia obchodu a predaja
14.10.2022 - piatok Bratislava
Vyjednávacie zručnosti I.
22.10.2022 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Vyjednávacie zručnosti II.
22.10.2022 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Cross-selling a Up-selling
28.10.2022 - piatok Bratislava
Akadémia obchodu a predaja
12.11.2022 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Akadémia obchodu a predaja
25.11.2022 - piatok Bratislava
Vyjednávacie zručnosti I.
26.11.2022 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Vyjednávacie zručnosti II.
26.11.2022 - sobota Online kurz s lektorom na živo

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Telefón:
Predmet správy:

Správa:

Obchodné školenia MACROSOFT

V kategórii Obchodné školenia Vám ponúkame široký výber kurzov , ktoré zvýšia vaše odborné i osobnostné kvality v oblasti obchodu a vyjednávania. Ponúkame znalosti, inšpiráciu, no snažíme sa ísť do hĺbky každej problematiky.

Z našej rozsiahlej ponuky si môžete vybrať konkrétnu tému, alebo vyskladať tréningový program podľa kompetencií, ktoré potrebujete posilniť u seba alebo v organizácii. Tiež sme vám k dispozícii na individuálne konzultácie alebo koučing.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Najobľúbenejšie kurzy z tejto kategórie sú:

Profesionálny nákupca - Tréning Profesionálny nákupca je určený pracovníkom nákupných oddelení, samostatným nákupcom a pracovníkom, ktorí sú poverení akýmkoľvek nákupom.

Obchodník a pracovník prvého kontaktu - Školenie Obchodník a pracovník prvého kontaktu je určený predavačom a pracovníkom v maloobchode, zamestnancom prvého kontaktu v službách a všetkým, ktorí sa venujú obsluhe klientov.

Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka - Školenie Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka zahŕňa všetky podstatné kroky obchodného jednania, ktoré v reálnej situácii často prebiehajú behom dlhšieho časového intervalu.Predávame nielen konkrétny produkt, ale tiež vlastne nápady, projekty, sami seba. Ponuka je veľká a predáva každý! Otázkou je, ako predávať, aby tí druhí kúpili. Nestačí len prezentovať svoj produkt. Musíme byť schopní klásť otázky, analyzovať ich, vytvoriť konkrétne riešenie, uvedomiť si kto je náš klient - osoba, ktorá rozhoduje. Dnes už nestačí len tvrdiť, že naša firma či produkty sú tie najlepšie.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi. Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok.

Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Zasielanie noviniek

 

Prečo si vybrať
Macrosoft?

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Pečať finančnej stability