Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave
02/55 410 308

Hodnotenia kurzov

Obchodné školenia

Obchodné školeniaKatalóg

Osnovy školení na Obchodné školenia zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Profesionálny nákupca
  Tréning Profesionálny nákupca je určený pracovníkom nákupných oddelení, samostatným nákupcom a pracovníkom, ktorí sú poverení akýmkoľvek nákupom.
  > Pozrieť
 • Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka
  Školenie Praktické obchodné zručnosti - Váš úspech u zákazníka zahŕňa všetky podstatné kroky obchodného jednania, ktoré v reálnej situácii často prebiehajú behom dlhšieho časového intervalu.Predávame nielen konkrétny produkt, ale tiež vlastne nápady, projekty, sami seba. Ponuka je veľká a predáva každý! Otázkou je, ako predávať, aby tí druhí kúpili. Nestačí len prezentovať svoj produkt. Musíme byť schopní klásť otázky, analyzovať ich, vytvoriť konkrétne riešenie, uvedomiť si kto je náš klient - osoba, ktorá rozhoduje. Dnes už nestačí len tvrdiť, že naša firma či produkty sú tie najlepšie.
  > Pozrieť
 • Obchodník a pracovník prvého kontaktu
  Školenie Obchodník a pracovník prvého kontaktu je určený predavačom a pracovníkom v maloobchode, zamestnancom prvého kontaktu v službách a všetkým, ktorí sa venujú obsluhe klientov.
  > Pozrieť
 • Akadémia obchodu a predajaCez KOMPAS+ bezplatne!
  Absolvovaním 3-dňového školenia Akadémia obchodu a predaja získate ucelený prehľad o formálnej, ale aj obsahovej stránke obchodných rozhovorov. Zistíte, čo je dôležité v konkrétnej etape obchodného rozhovoru a porozumiete princípom rozhodovania zákazníka. Natrénujete si komunikačné nástroje vedenia obchodných rozhovorov a prezentácie a získate praktické zručnosti v zvládaní kritických situácií, ktoré počas obchodných rozhovorov môžu nastať. Pozn.: Modulový tréningový program obsahuje viacej tréningových dní, medzi ktorými je časový odstup. Uvedené termíny sú termínmi začiatku programu. Pre informácie o termínoch jednotlivých modulov programu nás prosím kontaktujte.
  > Pozrieť
 • Cross-seling a Up-selling
  Kurz Cross-seling a Up-selling je určený pre všetkých, ktorí sa zaoberajú predajom, či už ide o drobný predaj alebo veľké predajné stratégie. Pre tých, ktorí nie sú spokojní s výsledkami predaja a cítia, že ich podnikanie má rezervy. Pre podnikateľov so širokým spektrom ponúkaných tovarov. Pre tých, ktorí bojujú s krízou a hľadajú každú možnosť ako svoje podnikanie zefektívniť.
  > Pozrieť
 • Osobitné finančné vzdelávanie pre sektor poistenia a zaistenia
  Seminár Osobitné finančné vzdelávanie pre sektor poistenia a zaistenia - stredný stupeň je vhodný pre všetkých sprostredkovateľov finančného trhu, zamestnancov poisťovní i finančných inštitúcií v Sektore poistenia a zaistenia, ako aj pre všetkých, ktorí pri svojej práci potrebujú objasniť danú problematiku. Osnovy kurzu sú zostavené v súlade s vyhláškou Ministerstva financií Slovenskej republiky č. 600/2009 Z.z. o osobitnom finančnom vzdelávaní osôb vykonávajúcich finančné sprostredkovanie a finančné poradenstvo a v súlade s Odporúčaním Útvaru dohľadu nad finačným trhom Národnej banky Slovenska z 18. marca 2010 č. 1/2010.
  > Pozrieť

Vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Obchodník a pracovník prvého kontaktu
Začiatok školenia: 22.12.2018 - sobota
Cross-seling a Up-selling
Začiatok školenia: 05.01.2019 - sobota
Profesionálny nákupca
Začiatok školenia: 05.01.2019 - sobota
Akadémia obchodu a predaja
Začiatok školenia: 19.01.2019 - sobota
Obchodník a pracovník prvého kontaktu
Začiatok školenia: 29.01.2019 - utorok
Profesionálny nákupca
Začiatok školenia: 30.01.2019 - streda
Obchodník a pracovník prvého kontaktu
Začiatok školenia: 02.02.2019 - sobota
Akadémia obchodu a predaja
Začiatok školenia: 08.02.2019 - piatok
Profesionálny nákupca
Začiatok školenia: 09.02.2019 - sobota
Cross-seling a Up-selling
Začiatok školenia: 09.02.2019 - sobota

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Zasielanie noviniek

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Video z kurzu

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy