Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave
Programovanie .NET, C++

Programovanie .NET, C++

Osnovy školení na Programovanie .NET, C++ zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • Úvod do programovaniaKurz Úvod do programovania je určený všetkým, ktorí sa chcú naučiť programovať v akomkoľvek programovacom jazyku.
  • .NET Framework - práca s databázamiKurz .NET Framework – práca s databázami je určený pre užívateľov, ktorí majú skúsenosti s programovaním v platforme .NET a chcú svoje vedomosti rozšíriť v oblasti práce s databázami.
  • .NET Framework - základy programovaniaKurz ..NET Framework - základy programovania je určený pre začínajúcich programátorov, alebo pre programátorov, ktorí chcú začať programovať na platforme .NET Framework (VB.NET alebo C#).
  • .NET Framework – pokročilé programovanieKurz.NET Framework – pokročilé programovanie je určený pre užívateľov, ktorí chcú programovať v jazyku VB.NET (C#).
  • Visual C/C++ - základyKurz Visual C/C++ je zameraný na zvládnutie základných programátorských zručností.
  • Visual C/C++ objektové programovanieŠkolenie Visual C/C++ objektové programovanie je zamerané na zvládnutie špecifických vlastností jazyka C++, základov objektovo orientovaného programovania.
  • Visual Basic .NET I. základyKurz Visual Basic .NET I. základy je určený záujemcom o moderné programovacie technológie, ktorí sa chcú naučiť programovať v jazyku Visual Basic.
  • Visual Basic .NET II. pre pokročilýchKurz Visual Basic .NET II. pre pokročilých je určený pre programátorov, ktorí si chcú zdokonaliť svoje znalosti a osvojiť si pokročilé techniky programovania v jazyku Visual Basic .NET a platforme .NET Framework.
  • Programovanie vo Windows APIWindows API predstavuje sadu knižníc, procedúr, funkcií, rozhraní a konštánt pre interakciu aplikácií s operačným systémom. Takýto prístup cez API je prakticky najefektívnejším (a teda aj najrýchlejším) spôsobom, ako pracovať s oknami, súbormi, registrom, grafikou, tlačiarňou a tiež aj internetom, zvukom a videom.

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Visual C/C++ - základy
Začiatok školenia: 03.04.2017 - pondelok
Visual Basic .NET II. pre pokročilých
Začiatok školenia: 24.04.2017 - pondelok

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02/ 55 410 308

0948 88 41 88

0948 88 40 88

0903 28 68 48

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 
Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy