Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Kurzy Java, Python

Kurzy Java, Python

Osnovy školení na Kurzy Java, Python zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • Python programovanie – základyKurz Python programovanie – základy je určený všetkým, ktorí sa chcú naučiť základy moderného, populárneho a vysoko efektívneho jazyka Python.
  • Python programovanie pre pokročilýchKurz Python programovanie pre pokročilých je určený všetkým, ktorí ovládajú základy jazyka Python a chcú si rozšíriť svoje vedomosti tohto moderného, populárneho a vysoko efektívneho jazyka Python.
  • Java programovanie základy jazykaÚčastníci kurzu Java programovanie základy jazyka sa zoznámia so základnými princípmi moderných programovacích jazykov, programovacími nástrojmi vývojárskeho balíka jazyka Java a vývojovým prostredím (IDE). V tejto časti kurzu získajú vedomosti a zručnosti pre vytváranie jednoduchých aplikácií v jazyku Java.
  • Java pokročilé technológie a základy JDBCKurz Java pokročilé technológie a základy JDBC je určený pre programátorov, ktorí majú základné znalosti jazyka Java a chcú si tieto znalosti rozšíriť o pokročilejšie techniky. Na výstupe by mal absolvent byť schopný písať komplikovanejšie programy, ktoré budú implementovať niektoré sieťové či databázové mechanizmy.
  • Java - úvod do programovania webových aplikáciíÚčastníci kurzu Java úvod do programovania webových aplikácií sa naučia základy programovania webových aplikácií pomocou servletov a moderných webových frameworkov. Oboznámia sa s potrebnými nástrojmi na zostavenie webových aplikácií a vývoja na strane back-endu a front-endu.
  • Java/XMLKurz Java/XML je zameraný na využitie platformy jazyka Java pre prácu s XML dátami.
  • Java/SAP-JCO, IDOCKurz Java/SAP-JCO, IDOC je zameraný na využitie aplikačného rozhrania pre integráciu SAP funkčností s platformou jazyka Java. Podmienkou je sprístupnenie (napr. cez VPN) zákazníckeho SAP systému pre potreby školení (test/development). Tiež je potrebné poskytnúť prístup na SAP OSS developer portál (meno, heslo).
  • JavaMailKurz JavaMail je zameraný na využitie rozhrania pre prácu s e-mailovou komunikáciou na platforme jazyka Java.
  • JasperReportsKurz JasperReports je nadstavbové školenie k programovaciemu jazyku Java.
  • Java - tvorba grafického používateľského rozhrania (GUI)Kurz Java - tvorba grafického používateľského rozhrania (GUI) je určený pre programátorov, ktorí majú základné až mierne pokročilé znalosti jazyka Java a chcú sa zdokonaliť predovšetkým v oblasti návrhu a tvorby grafického používateľského rozhrania (GUI). Na výstupe by mal byť absolvent schopný vytvoriť aj graficky zložitejšiu aplikáciu, mal by byť schopný používať základné ovládacie prvky Java knižníc, orientovať sa v ich dokumentácii a vytvoriť si vlastné ovládacie prvky.

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

JasperReports
Začiatok školenia: 14.10.2017 - sobota
Java programovanie základy jazyka
Začiatok školenia: 18.10.2017 - streda

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02/ 55 410 308

0948 88 40 88

0903 28 68 48

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 
Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy