Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave

Vyberte váš jazyk

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Hodnotenia kurzov

Programovanie VBA

Programovanie VBAKatalóg

Osnovy školení na Programovanie VBA zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Excel VBA 1 - makrá a úvod do VBA
  Školenie Excel programovanie VBA - tvorba makier je určené pre záujemcov, ktorí majú skúsenosti s programom Excel a chcú sa v ňom naučiť vytvárať a ladiť makrá - programovať.
  > Pozrieť
 • Excel VBA 2 - programovanie vo VBA
  Kurz Excel programovanie vo VBA je voľným pokračovaním školenia Excel úvod do VBA. Je určený všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v programovaní v Exceli.
  > Pozrieť
 • Excel VBA 3 - programovanie VBA pre pokročilých
  Kurz Excel programovanie VBA je voľným pokračovaním školenia: Excel makrá, základy programovania VBA.
  > Pozrieť
 • MS Access – programovanie vo VBA
  Prostredie relačných databáz a najmä možnosti upravovať si ich k našim predstavám, často zvádza k ďalšiemu kroku, a to vytvárať priamo nástroje a malé aplikácie pre zjednodušenie vlastnej práce. Pre tých čo sa na podobnú cestu nechajú zviesť je určená sada školení Visual Basic for Application, v tomto prípade, for application MS Access.
  > Pozrieť

Vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

MS Access – programovanie vo VBA
01.07.2024 - pondelok Bratislava
MS Access – programovanie vo VBA
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Telefón:
Predmet správy:

Správa:

Programovanie .NET, C++

Pre záujemcov, ktorí sa chcú naučiť programovať alebo sa v programovaní zdokonaliť, sme pripravili niekoľko zaujímavých kurzov, ktorými môžete odštartovať alebo posunúť svoju kariéru programátora.

Z ponuky pre Vás vyberáme:

Úvod do programovania - kurz Úvod do programovania je určený všetkým, ktorí sa chcú naučiť programovať v akomkoľvek programovacom jazyku.

.NET Framework - základy programovania - základy programovania je určený pre začínajúcich programátorov, alebo pre programátorov, ktorí chcú začať programovať na platforme .NET Framework (VB.NET alebo C#).

Visual C/C++ objektové programovanie - Školenie Visual C/C++ objektové programovanie je zamerané na zvládnutie špecifických vlastností jazyka C++, základov objektovo orientovaného programovania.

Programovanie vo Windows API - Windows API predstavuje sadu knižníc, procedúr, funkcií, rozhraní a konštánt pre interakciu aplikácií s operačným systémom. Takýto prístup cez API je prakticky najefektívnejším (a teda aj najrýchlejším) spôsobom, ako pracovať s oknami, súbormi, registrom, grafikou, tlačiarňou a tiež aj internetom, zvukom a videom.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi.

Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Zasielanie noviniek

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability