Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave
02/55 410 308

Hodnotenia kurzov

FIREMNÉ VZDELÁVANIE

 

Firemné školenia s profesionálmi - efektívna forma vzdelávania vašich zamestnancov so spoločnosťou Macrosoft s.r.o.

Vyberte si kurzy na mieru! Pripravili sme zaujímavé akcie a objemové zľavy pre vaše firmy. Sú výhodným riešením , ako rýchlo a efektívne vzdelávať vašich zamestnancov tak, aby boli produktívni a nadobudnuté informácie využili ďalej v praxi.

Výhody:

Priestory školenia v Bratislave

Na základe objednávky kurzu si s Vami dohodneme termín, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Využiť môžete komfortné priestory spoločnosti Macrosoft s.r.o. na Štefánikovej ul. alebo lektori prídu priamo k vám do firmy. Prispôsobíme sa požiadavkám vašej firmy podľa potreby.

Objednajte si školenie u Vás vo firme a ušetrite náklady:

  • Paušálna cena a objemové zľavy
  • Obsah školenia sa priamo upraví podľa potrieb firmy
  • Znižujú sa náklady na cestovanie
  • Flexibilné riešenie termínov
  • Výkonné notebooky v prípade potreby dovezieme k Vám

Profesionalita

Naši lektori sú ľudia, ktorí majú okrem akademických vedomostí aj dlhoročné reálne skúsenosti priamo z praxe. Ponúkame možnosť širokého výberu kurzov podľa vašich požiadaviek.

Neštandardné firemné školenia

Spoločnosť Macrosoft s.r.o. Vám ponúka možnosť neštandardných školení spojených s aktívnym oddychom. Usporiadajte konferenciu, školenie, rokovanie v príjemnom prostredí spojené s pobytom v Tatrách. V ponuke máme široký výber ubytovacích zariadení, v ktorých vieme školenie usporiadať. Pre vypracovanie konkrétnej ponuky a ponuku ubytovacích zariadení kontaktujte: 02/55 410 308, 0948 88 40 88 a 0948 88 41 88, alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

Zasielanie noviniek

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Video z kurzu

Pečať finančnej stability

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy