Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

FIREMNÉ VZDELÁVANIE

 

Firemné školenia s profesionálmi - efektívna forma vzdelávania vašich zamestnancov so spoločnosťou Macrosoft s.r.o.

Vyberte si kurzy na mieru! Pripravili sme zaujímavé akcie a objemové zľavy pre vaše firmy. Sú výhodným riešením , ako rýchlo a efektívne vzdelávať vašich zamestnancov tak, aby boli produktívni a nadobudnuté informácie využili ďalej v praxi.

Výhody:

Priestory školenia v Bratislave

Na základe objednávky kurzu si s Vami dohodneme termín, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Využiť môžete komfortné priestory spoločnosti Macrosoft s.r.o. na Štefánikovej ul. alebo lektori prídu priamo k vám do firmy. Prispôsobíme sa požiadavkám vašej firmy podľa potreby.

Objednajte si školenie u Vás vo firme a ušetrite náklady:

  • Paušálna cena a objemové zľavy
  • Obsah školenia sa priamo upraví podľa potrieb firmy
  • Znižujú sa náklady na cestovanie
  • Flexibilné riešenie termínov
  • Výkonné notebooky v prípade potreby dovezieme k Vám

Profesionalita

Naši lektori sú ľudia, ktorí majú okrem akademických vedomostí aj dlhoročné reálne skúsenosti priamo z praxe. Ponúkame možnosť širokého výberu kurzov podľa vašich požiadaviek.

Neštandardné firemné školenia

Spoločnosť Macrosoft s.r.o. Vám ponúka možnosť neštandardných školení spojených s aktívnym oddychom. Usporiadajte konferenciu, školenie, rokovanie v príjemnom prostredí spojené s pobytom v Tatrách. V ponuke máme široký výber ubytovacích zariadení, v ktorých vieme školenie usporiadať. Pre vypracovanie konkrétnej ponuky a ponuku ubytovacích zariadení kontaktujte: 02/55 410 308, 0948 88 40 88 a 0948 88 41 88, alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02/ 55 410 308

0948 88 40 88

0903 28 68 48

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 
Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia
Školiace centrum Macrosoft - asertivna-komunikaciaŠkoliace centrum Macrosoft - kurzy-pre-asistentkyŠkoliace centrum Macrosoft - efektivna-komunikacia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy