Computer courses, management courses, business training, and personality development courses. Renowned training and certification center in Bratislava

Select your language

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Microsoft® Vzdelávame pre budúcnosť

Vzdelávacie a certifikačné centrum pre učiteľov a študentov

Bezplatné školenia pre učiteľov základných škôl, stredných škôl, vysokých škôl a univerzít priamo u nás. Prečítajte si viac tu.

Sme oficiálne vzdelávacie centrum programov Microsoft Office pre školy na Slovensku. V úzkej spolupráci so spoločnosťou Microsoft, ponúkame bezplatné kurzy pre učiteľov a zamestnancov škôl zamerané na efektívne používanie nástrojov balíka Microsoft Office. Kurzy sú vedené kvalifikovanými lektormi s rokmi praxe.

V dobe, kedy sa bez technológií nepohneme ani na krok, je nutné vzdelávať sa aj v oblasti ovládania technológií. Na našich školeniach sa dozviete esenciálne zručnosti, ktoré využijete v dennej práci s programami MS Office. Všetky školenia budú v týchto termínoch prebiehat online, to znamená z pohodlia vašeho domova.

V prípade záujmu školy/inštitúcie o individuálne školenie väčšieho počtu zamestnancov (skupina 10 a viac) nás kontaktujte v pracovných hodinách od 9:00 do 15:00 na čísle 02/55 410 308.

Obsah kurzov

 • Word 1 - formátovanie dokumentu: Formátovanie písma a odsekov, zarážky a tabulátory, číslovanie a odrážky, nastavenie strany a tlač.
 • Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov: Štýly, tvorba obsahu, hlavička a päta, číslovanie strán, nový riadok/nový odsek/nová strana (účastníkom odporúčame byť oboznámení s témami školenia Word 1, ak ich nemajú, môžu absolvovať kurz Word 1).
 • Excel - základy výpočtov: Základné vzorce, základné funkcie (SUM, AVERAGE, COUNT, MIN, MAX), absolútny a relatívny odkaz, formát čísiel.
 • Excel - spracovanie tabuliek: Zoraďovanie a filtrovanie, nastavenie strany a tlač, podmienené formátovanie, základy kontingenčných tabuliek.
 • PowerPoint - objekty a efekty: Práca s obrázkami, tabuľkami, grafmi a SmartArt prvky, efekty objektov a prechody.

Viac o školení

 • Kurz je bezplatný pre učiteľov základných škôl, stredných škôl, vysokých škôl a univerzít.
 • Školenia prebiehajú v poobedných až večerných hodinách od 16:00 do 19:00, v stanovený termín.
 • Kurz je vedený skúsenými lektormi MS Office, ktorí sa prispôsobia individuálnym potrebám uchádzačov. Kurz je pre všetkých, netreba sa teda obávať či účastníci majú dostatok znalostí, stačí im bežná orientácia na počítači.
 • Počet ľudí v skupine je minimálne 10 a maximálne 20.
 • Každý účastník bude mať zabezpečený počítač.
 • Miesto školenia bude: ONLINE

Certifikácia pre učiteľov a študentov

Microsoft Office Specialist je certifikácia, ktorá pomáha študentom a pracujúcim osvedčiť svoje schopnosti v programoch Microsoft Office. Na výber sú nasledovné smery:

 • Microsoft Office Specialist: Associate certifikácia deklaruje schopnosť používať program Word, Excel a PowerPoint. Na jej dosiahnutie sú potrebné skúšky Word Associate MO-100, Excel Associate MO-200 a PowerPoint Associate MO-300.
 • Microsoft Office Specialist: Expert certifikácia deklaruje schopnosť používať širokú paletu programov Microsoft Office. Na jej získanie je nutné úspešne vykonať skúšky Word Expert MO-101, Excel Expert MO-201 a dosiahnuť certifikáciu Microsoft Office Specialist: Associate.

Viac o certifikáciach

Viac o samotných certifikáciach sa môžete dočítať aj na oficiálnych stránkach Microsoft tu:

Exam MO-100: Microsoft Word (Word and Word 2019)
Exam MO-200: Microsoft Excel (Excel and Excel 2019)
Exam MO-300: Microsoft PowerPoint (PowerPoint and PowerPoint 2019)
Microsoft Office Specialist: Associate (Office 365 and Office 2019)
Exam MO-101: Microsoft Word Expert (Word and Word 2019)
Exam MO-201: Microsoft Excel Expert (Excel and Excel 2019)
Microsoft Office Specialist: Expert (Office 365 and Office 2019)

Microsoft Office Specialist - pavúk

Termíny testovania

Termín je možné si dohodnúť akýkoľvek. Stačí zavolať na naše telefónne číslo: 02/55 410 308 alebo napísať na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Cenník pre učiteľov

Prečo sa certifikovať?

Certifikácia vám dáva profesionálny náskok, poskytovaním medzinárodného uznania vašich schopností používať Microsoft Office na odbornej úrovni. Demonštruje vaše zručnosti a ochotu učiť sa používať najnovšie technológie.

Výhody certifikácie

 • Lepšie kariérne prospekty: Zvyšovaním svojich pracovných zručností sa stávate dôveryhodným kandidátom na rôzne pracovné pozície.
 • Svetové uznanie: kamkoľvek pôjdete, vo svete vás ihneď rozpoznajú na základe tejto certifikácie.
 • Vyčnievate z davu: testovanie je zamerané na úlohy týkajúce sa biznisu, vedomie zamestnávateľa, že tieto úlohy ste zvládli vás pomáha zvýrazniť v dave.
 • Zručnosti pre prácu v 21. storočí: certifikát vyzdvihuje vašu schopnosť orientovať sa v kancelárskych technológiách 21. storočia.
 • Osobný úspech: v neposlednom rade ide aj o osobný úspech a radosť z dosiahnutého certifikátu.

Priebeh certifikácie

Certifikácia prebieha v priestoroch školiaceho a testovacieho centra Macrosoft na Štefánikovej 47 v Bratislave. Pozostáva z viacerých praktických príkladov, ktoré uchádzači riešia priamo v prostredí programov MS Office, pričom sa výsledky ich akcií zaznamenávajú a na záver sa vyhodnotí ich správnosť. Na úspešné splnenie certifikácie je nutné dosiahnuť 700 z 1000 bodov.

Po certifikácii

Po dokončení testovania budete oboznámený s vašimi výsledkami na záznamovej karte, na ktorej sa aj dozviete či ste skúšku vykonali úspešne. Ak ste dosiahli požadované minimum, budete kontaktovaný emailom od tímu Microsoft Certification Program. V tomto emaile budú informácie ako postupovať ďalej, bude obsahovať prístup k vášmu certifikátu online a tiež k vášmu odznaku.

Vaše úspechy je možné zdieľať na rôznych platformách ako sú napríklad LinkedIn, Facebook a podobne. Tiež je možné si vytvoriť rôzne osobné promo materiály ako sú vizitky, obsahujúce logo s vami dosiahnutým certifikátom. Ak dosiahnete viacero certifikátov, môžete si samozrejme zobraziť všetky.

Rady pre kandidátov

 • Sledujte si čas. Časomiera sa oficiálne spustí až po tom ako si prečítate úvodné informácie, poskytované na začiatku testovania. Počas testu budete zostávajúci čas vidieť v testovacom okne. Časomieru nie je možné prerušiť počas testovania.
 • Sledujte si tempo. Na začiatku testovania dostanete informácie o úlohách v testoch. Počet ostávajúcich a vyriešených úloh je zobrazený v testovacom okne.
 • Riadne čítajte zadania pred vypĺňaním. Zadania nasledujte dôkladne a presne.
 • Ak máte problémy s riešením úlohy, môžete ju kedykoľvek reštartovať bez toho aby boli ovplyvnené ostatné úlohy. Tiež ju môžete preskočiť a vrátiť sa k nej neskôr.
 • Zadajte údaje zo zadania bez kopírovania formátu zo zadania. Napríklad texty a údaje, ktoré budete inštruovaní zadať do tabuľky, budú hrubým písmom alebo podčiarknuté, zadajte ich v štandardnom formáte, bez aplikácie týchto formátov.
 • Zatvorte všetky dialógové okná pred pokračovaním do ďalšej úlohy, ak nie ste inštruovaní inak.
 • Nezatvárajte okno úloh, s výnimkou ak by ste boli inštruovaní inak.
 • Ak bude súčasťou úlohy tlačenie dokumentu, postupujte ako by ste ho išli tlačiť štandardne. Tlač sa fyzicky neuskutoční.
 • Počet kliknutí sa nezaznamenáva, je jedno akým spôsobom sa dostanete ku výsledku, dôležitá je jeho správnosť. Ak by sa vyžadovala presná metóda riešenia budete nato upozornení v zadaní.
 • Ak nastane technický problém (napríklad by prestala fungovať myš), kontaktujte administrátora, ten vám pomôže technický problém ihneď odstrániť. Ak by bol nevyhnutný reštart počítača, vaše doposiaľ vyplnené otázky ostanú zachované.

Kontakt

02/55 410 308
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Detailný kontakt tu

Newsletter

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Guarantee of knowledge
Possibility to repeat
a course for absolvents

Pečať finančnej stability