Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy a školenia Macrosoft už aj v Martine.

Dňa 17.10.2016 Macrosoft s.r.o. v spolupráci s firmou IT GOLD services, s.r.o. otvorila v Martine novú počítačovú učebňu vybavenú špičkovou didaktickou a multimediálnou technikou. Medzi vybavenie učebne patria digitálne tabule, projektory, digitalizér na snímanie dokumentov i predmetov, kamerový systém, výkonné pracovné stanice, klimatizácia s ionizérom. Školiaca miestnosť bude slúžiť prevažne na IT školenia pre firmy a organizácie z regiónu stredného a severného Slovenska.

Budova v Martine, Moyzesova 17

Novú učebňu nájdete na Moyzesovej ulici č.17.

 

Multimediálna učebňa

Pohľad na učebňu od katedry

Na protiľahlej stene je umiestnené automaticky ovládané premietacie plátno s variabilnou zobrazovacou plochou ovládanou pomocou diaľkového ovládača.

 

Učebňa a digitálne tabule

Učebňa s digitálnymi tabuľami a projektormi

Multimediálna učebňa je vybavená niekoľkými interaktívnymi digitálnymi tabuľami a vysoko kvalitnými projektormi s rozlíšením až do Full HD(1920x1080). Klimatizácia s ionizérom je samozrejmosťou.

 

Pracovné stanice

Pracovné stanice

Učebňa je vybavená počítačovou sieťou a 8 výkonnými pracovnými stanicami HP Compaq s diskami SSD a 22'' monitormi DELL (Full HD). Pripojenie na internet je samozrejmosťou. Všetko je dimenzované na pohodlné školenia pre skupiny do 8 osôb s využitím špičkovej didaktickej techniky.

 

Riadiacia centrála

Ovládacia centrála

Ovládacia centrála obsahuje výklopnú klávesnicu a touchpad. Ďalšou časťou centrály je digitalizér umožňujúci digitalizáciu snímaných predmetov, papierových dokumentov, ale aj predmetov do rozmeru až 40 x 40 cm.

 

Projektory a tabule

Projektory a digitálne tabule.

Výkonné projektory a digitálne tabule umožňujú lektorovi naozajstnú multimediálnu prezentáciu a účastníkom školenia lepšie zvládnutie preberanej problematiky.

 

Kúpelňa s WC

Kúpeľna s WC

 

Kuchynka

Kuchynka

K dispozícii je takisto dobre vybavená kuchynka.

 

Tabula Macrosoft

Pečať finančnej stability