Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Hodnotenia kurzov

 

Rozvoj osobnosti

Rozvoj osobnostiKatalóg

Osnovy školení na Rozvoj osobnosti zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Ako lepšie porozumieť sebe i ľuďom vo svojom okolí
  Na workshop je vítaný každý, kto pracuje s ľuďmi, kto chce porozumieť sebe, svojim reakciám a činom, pre koho je dôležité porozumieť ľuďom vo svojom okolí, zmeniť svoje subjektívne vnímanie kolegu, nadriadeného, partnera, ... , na objektívne. Každý,kto chce obmedziť nedorozumenia, konflikty, eliminovať stres, zjednodušiť vzťahy a prispieť k vzájomnému pochopeniu sa. Jednoducho, aby sa nám i s nami žilo krajšie.
  > Pozrieť
 • Sebamotivácia a sebakoučing
  Cieľom tohto kurzu je objaviť Vaše kľúčové hodnoty a motívy a naučiť sa využívať ich na zlepšenie života v rôznych oblastiach. Hodnotu máme všetci, otázka je, či su ju aj uvedomujeme a či ju dokážeme oceniť. Ak my nedokážeme oceniť svoju hodnotu, ako ju môže oceniť naše okolie? Všetci občas strácame vnútornú motiváciu. Ako ju znovu naštartovať a ako znovu obnoviť chuť k naplneniu svojim cieľov? Vieme si poradiť aj sami alebo potrebujeme pomoc zvonka? Vysoko efektívnymi koučovacími technikami, ktoré sa na kurze naučíte, budete vedieť zlepšiť svoj život v osobnej i pracovnej oblasti.
  > Pozrieť
 • KREATIVITA - nová chuť do života
  Rutinu už zvládate, prebuďte v sebe kreativitu! Kreativita nie je nadanie, či dar, je to zručnosť. Zručnosť, ktorá spolu s emocionálnou inteligenciou je najžiadanejšou vlastnosťou na trhu práce pre 21. storočie. A preto, keď už dlho ideme na autopilota, valcuje nás rutina, ktorá má mimochodom v našich životoch tiež svoje miesto, je načase vrátiť sa v čase a vedome ju rozvíjať. Kreatívni ľudia aktívne vyhľadávajú vzory a neskôr sa nimi i stávajú, skúmajú, hodnotia predsudky, podporujú aj svoje okolie v tejto činnosti, dovolia sebe i iným robiť chyby a poučiť sa z nich, prijímajú rozumné riziko a dokážu k tomu povzbudiť aj ostatných, vyhľadávajú pre seba i svoje okolie nové výzvy, úlohy, aktívne definujú i redefinujú problémy, vyhľadávajú odmenu i sami odmeňujú, tolerujú nejednoznačnosť, uvedomujú si reálne prekážky, ktoré musia prekonať, sú ochotní rásť a rozvíjať sa
  > Pozrieť
 • Workshop Tvárovej jógy
  Tvárová jóga pre omladenie, a tiež získanie harmónie medzi dušou a telom, veď korene tejto výnimočnej metódy nájdeme v jóge i Ajurvéde! Cvičenie s dôrazom na správne držanie tela i dýchanie. Spojíme jednotlivé cviky do väčších celkov – čím sa zabezpečí účinné zapojenie viacerých svalových skupín naraz, variácie cvikov z pôvodnej metódy i nové, cviky očnej jógy, akupresúrne i ľahké masážne techniky a to všetko s ľahkosťou a humorom. Pre všetkých so záujmom o tvárovú jógu, absolventov kurzov i úplných začiatočníkov bez rozdielu veku, všetci sú vítaní.
  > Pozrieť

Vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Sebamotivácia a sebakoučing
23.09.2020 - streda Bratislava

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability