Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Hodnotenia kurzov

Kurzy Powerpoint

Kurzy PowerpointKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Powerpoint zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • MS Office v praxi - balík Excel, Word, PowerPoint
  Kurz MS Office v praxi je určený pre užívateľov, ktorí si chcú prehĺbiť svoje zručnosti pri práci v prostredí Windows a Microsoft Office.
  > Pozrieť
 • PowerPoint základy
  Školenie PowerPoint je určené všetkým, ktorí potrebujú efektívne spracovať informácie určené na prezentačné účely v reklamnej, obchodnej a propagačnej oblasti, ako i vo sfére odborných prezentácií a moderných vyučovacích metód.
  > Pozrieť
 • PowerPoint v praxi
  Kurz PowerPoint je určený všetkým, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne spracovať informácie určené na prezentačné účely v reklamnej, obchodnej a propagačnej oblasti, ako i vo sfére odborných prezentácií a moderných vyučovacích metód.
  > Pozrieť
 • PowerPoint MOS prípravný kurz na certifikáciu MO-300
  Kurz je určený pre uchádzačov o certifikáciu Microsoft Office Specialist: PowerPoint Associate (PowerPoint 365 a PowerPoint 2019). Kurz slúži na naučenie potrebných znalostí pre absolvovanie certifikácie PowerPoint - Exam MO-300. Neodporúčame ho absolvovať bez znalostí programu PowerPoint. Tento kurz je určený najmä na kompletizáciu znalostí z programu PowerPoint. Na kurze je tiež ukázaný model skúšky simulujúci reálnu certifikáciu. Sú poskytované tiež praktické rady uchádzačom o certifikáciu. Priebeh kurzu je vedený v slovenskom jazyku avšak v anglickej verzii programu PowerPoint, z dôvodu, že aj samotná certifikácia prebieha v anglickej verzii programu. Kurz prebieha v programoch balíka Office 365 a Office 2019. Certifikácia nie je v cene tohto kurzu a kupuje sa samostatne. Ak máte záujem zistiť viac o tom, ako certifikácia funguje, klikajte sem!
  > Pozrieť
 • Efektné prezentácie v aplikácii PowerPoint pre web (Office 365 pre školy)
  Webinár je určený pre učiteľov všetkých škol a je organizovaný v spolupráci s firmou Microsoft. Jeho úloha je pomáhať vzdelávať a pripravovať učiteľov. Je bezplatný pre všetkých učiteľov na všetkých stupňoch.
  > Pozrieť

Vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

PowerPoint v praxi
24.10.2020 - sobota Bratislava
PowerPoint v praxi
09.11.2020 - pondelok Bratislava
PowerPoint v praxi
28.11.2020 - sobota Bratislava
PowerPoint v praxi
02.12.2020 - streda Bratislava
PowerPoint v praxi
14.12.2020 - pondelok Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Powerpointu - školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu Microsoft Powerpoint

Kurz Powerpointu  môže prebiehať vo verziách MS Office  2007, 2010, 2013 alebo aj  2003

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzu Word Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • organizujeme aj pobytové školeniaWorduspojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy Word a Office


Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu

 

E-learning: elektronické kurzy

Na vybrané počítačové kurzy Vám dáme vstup do študentskej zóny, kde budú mať študenti online prístup k študijným materiálom a k preberanej osnove sa môžu kedykoľvek vrátiť.

Word  -  textový editor je obľúbený program na tvorbu rôznych dokumentov, užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vytvoriť profesionálny dokument. Program ma veľmi široké možnosti,  ktoré bežný užívateľ využíva okolo 20%. Užívateľ si v ňom dokáže napísať od žiadosti, zmluvy, vytvorenie objednávky, napísanie životopisu,  až po vytvorenie niekoľko stranovej dokumentácie až po publikáciu knižnej väzby. Tento program kvôli jeho širokému využitiu sa s  obľubou využíva v kanceláriách malých i veľkých  firiem,  vedeckých ústavoch, školách ale  v neposlednom rade aj  domácnostiach.

Školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy Wordu a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu   Microsoft Word bolo od základov, mierne pokročilých, pokročilých až po tvorbu formulárov a šablón zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené  príklady na kurze Word precvičujú.   Samostatnú časť tvorí  Kurz Wordu  pre asistentky  ako je napr. obchodná korešpondencia, normalizovaná úprava písomnosti alebo Word v praxi


Osnovy školenia Wordu sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  kde sú uvedené aj termíny kurzov.
V prípade záujmu školiace stredisko Macrosoft  - Škola PCpripraví školenie Word na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov  vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru. Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 30802/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability