Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Kurz Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov (webinár pre školy)

Kurz Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov (webinár pre školy)

Webinár je určený pre učiteľov všetkých škol a je organizovaný v spolupráci s firmou Microsoft. Jeho úloha je pomáhať vzdelávať a pripravovať učiteľov. Je bezplatný pre všetkých učiteľov na všetkých stupňoch.

Minimálne vstupné vedomosti: Bežná práca s počítačom a internetom. Nie sú predpokladané žiadne konkrétne skúsenosti s programom Excel, avšak akékoľvek skúsenosti s programami MS Office sú výhodou. Počítač s programom Excel (odporúčaná je verzia 2019 alebo 365, v poriadku sú aj verzie 2007, 2010, 2013, 2016). Stabilné pripojenie na internet. Program MS Teams je výhoda, avšak nie je nutný.

Termíny kurzov Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov (webinár pre školy)
Nie sú otvorené žiadne termíny.
Cena kurzu: 0.00 / 0.00 EUR s DPH

Osnova školenia Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov (webinár pre školy)
  • Štýly, tvorba obsahu, hlavička a päta, číslovanie strán, nový riadok/nový odsek/nová strana (účastníkom odporúčame byť oboznámení s témami školenia Word 1, ak ich nemajú, môžu absolvovať kurz Word 1).

Výstupné vedomosti: Absolvent kurzu je oboznámený s prostredím programu Word a orientuje sa v kategóriach na páse nástrojov. Absolvent je pripravený na formátovanie dokumentu a ďalšie vzdelávanie v programe Word.

Zobraziť všetky kurzy z kategórie Kurzy Word

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom ďalších informácií a požiadaviek na kurz Word 2 - správa rozsiahlych dokumentov (webinár pre školy):

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Hodnotenia kurzu

Prihlásenie

Zasielanie noviniek

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability