Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Prezentačné programy

Prezentačné programy

Osnovy školení na Prezentačné programy zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • PowerPoint základyKurz PowerPoint základy je určený všetkým, ktorí potrebujú efektívne spracovať informácie určené na prezentačné účely v reklamnej, obchodnej a propagačnej oblasti, ako i vo sfére odborných prezentácií a moderných vyučovacích metód.
  • PowerPoint v praxiKurz PowerPoint v praxi je určený všetkým, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne spracovať informácie určené na prezentačné účely v reklamnej, obchodnej a propagačnej oblasti, ako i vo sfére odborných prezentácií a moderných vyučovacích metód.
  • VisioKurz Microsoft VISIO je určený pre záujemcov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s programom.

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

 

Kurzy, školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu PowerPoint, Publisher, Visio

Kurz PowerPoint, Visio, Publisher môže prebiehať vo verziách  2007, 2010, 2013 alebo aj  2003

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

  • osnovu kurzu PowerPoint, Visio alebo Publisher Vám prispôsobíme na mieru
  • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
  • organizujeme aj pobytové školenia spojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
  • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
  • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy  PowerPoint, Visio alebo Publisher

Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu

 

E-learning: elektronické kurzy

Na vybrané počítačové kurzy Vám dáme vstup do študentskej zóny, kde budú mať študenti online prístup k študijným materiálom a k preberanej osnove sa môžu kedykoľvek vrátiť.

MS PowerPoint  -  prezentačný program je obľúbený program na tvorbu prezentácie každého druhu , užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vytvoriť profesionálnu prezentáciu. Program ma veľmi široké možnosti. Užívateľ si v ňom dokáže veľmi rýchlo vytvoriť prezentáciu na každý druh služby či predaj. Tento program kvôli jeho širokému využitiu sa s  obľubou využíva v  malých i veľkých  firmách, na prezentáciu služieb a tovaru.

Školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy PowerPointu a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu  Microsoft PowerPoint bolo od základov, mierne pokročilých, pokročilých až po expertnú úroveň zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené príklady na kurzeprecvičujú. Začiatočníkom doporucujeme kurz PowerPoint 2007/2010, mierne pokrocilým uživateľom doporučujeme kurz  PowerPoint v praxi a pre tych ktorí prechadzajú na nové verzie Powerpoint 2010 novinky, rozdiely a pre Office 2013 PowerPoint 2013 novinky a rozdiely

Kurz Publisher je zameraný na jednoduché, rýchle a profesionálne vytváranie rôznych marketingových publikácií a komunikačných materiálov od navrhnutia až po tlač či publikovanie na webe.

MS VISIO je program širokého zamerania napr. na vytvorenie prezentácie, tvorbu grafov, návrh budov, interierov, kancelárii a rôzných technických výkresov.

Osnovy IT kurzu PowerPoint,  Publisher a Visio sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  kde sú uvedené aj termíny kurzov. 

V prípade záujmu tím Macrosoft – Škola PC  pripraví školenie na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru.

Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 30802/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02 55 410 308

0948 88 41 88

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 

Otestujte sa zdarma

Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia
Školiace centrum Macrosoft - asertivna-komunikaciaŠkoliace centrum Macrosoft - kurzy-pre-asistentkyŠkoliace centrum Macrosoft - efektivna-komunikacia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy