Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave
02/55 410 308

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Online podnikanie

Online podnikanieKatalóg

Osnovy školení na Online podnikanie zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Online marketing - základy
  Kurz je určený všetkým, ktorých láka svet online marketingu a chcú sa naučiť, ako spropagovať svoju firmu pomocou rôznych foriem reklamy na internete.
  > Pozrieť
 • Online marketing - pokročilý
  Kurz je určený všetkým, ktorých láka svet online marketingu a chcú sa naučiť pokročilým nástrojom na propagáciu svojej firmu pomocou rôznych foriem reklamy na internete.
  > Pozrieť
 • Tvorba podcastov
  Podcast (alebo krátky zvukový príspevok) sa stáva veľmi populárnym audio-médiom, ktoré nachádza uplatnenie jednak vo firmách ako komunikačné médium alebo aj v prípade budovania osobnej značky. Na tomto workshope si prejdeme všetky kroky,ktoré potrebujete splniť, aby ste mohli rozbehnúť svoj vlastný podcast.
  > Pozrieť
 • Marketing a komunikácia na sociálnych sieťach
  Marketing a komunikácia na sociálnych sieťach je pre firmy alebo osobné značky nevyhnutnou novodobou zručnosťou. Od toho, ako sa firma na sociálnych sieťach prezentuje, závisí jej úspech na trhu a popularita medzi jej zákazníkmi.
  > Pozrieť
 • Podnikateľské modely na internete
  Internet poskytuje nepreberné možnosti na podnikanie. Jeho obrovskou výhodou sú častokrát veľmi malé vstupné náklady a tak sa do podnikania na internete môže pustiť takmer ktokoľvek kto má odvahu, chuť a vytrvalosť. V tomto workshope si predstavíme niekoľko najpopulárnejších podnikateľských modelov.
  > Pozrieť
 • Ako podnikať na Amazone
  Cieľom kurzu je oboznámiť účastníkov s tým, ako si založiť podnikanie na najväčšom internetovom predajnom portáli.
  > Pozrieť
 • Ako si založiť eshop
  Cieľom kurzu je naučiť účastníkov, ako si založiť a prevádzkovať eshop, ktorý môže byť vaším prvým vstupom do sveta ecommerce. Na tomto workshope vám predstavíme základné elementy, ktoré treba zvážiť, keď chcete začať podnikať na internete s eshopom.
  > Pozrieť
 • Editácia a spracovanie audia a videa v Adobe Premiere Pro
  Kurz digitálne strihanie videa je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť vytvárať si vlastné video z kamerových záberov či už domáceho prostredia, dovolenky, akcií alebo z firemných podujatí.
  > Pozrieť
 • ADOBE AUDITION
  Absolvent kurzu ADOBE AUDITION bude ovládať prácu so zvukom pre ďalšie použitie, napríklad v programe Adobe After Effects, Sony Vegas a Sony DVD Architect. Porozumie digitalizácii - prevodu zvuku do digitálnej podoby a úprave zvukovej stopy do požadovaného výsledku.
  > Pozrieť
 • SONY DVD architect
  Absolvent kurzu SONY DVD architect bude schopný vytvárať Menu DVD nosiča na profesionálnej úrovni. Naučí sa pracovať ako so zvukovou, tak aj obrazovou stopou a samotnou tvorbou korportívy k požadovanému žánru DVD nosiča s presnými rozmermi-rozlíšením pre požadovaný formát 4:3 a 16:9.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Online marketing - základy
Začiatok školenia: 26.04.2019 - piatok
Editácia a spracovanie audia a videa v Adobe Premiere Pro

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 29.04.2019 - pondelokZľavnená cena: 157.5 EUR
Online marketing - pokročilý
Začiatok školenia: 03.05.2019 - piatok
Online marketing - základy
Začiatok školenia: 04.05.2019 - sobota
Online marketing - pokročilý
Začiatok školenia: 11.05.2019 - sobota
Tvorba podcastov
Začiatok školenia: 13.05.2019 - pondelok
Marketing a komunikácia na sociálnych sieťach
Začiatok školenia: 14.05.2019 - utorok
Podnikateľské modely na internete
Začiatok školenia: 15.05.2019 - streda
Ako podnikať na Amazone
Začiatok školenia: 16.05.2019 - štvrtok
Ako si založiť eshop
Začiatok školenia: 17.05.2019 - piatok
Ako podnikať na Amazone
Začiatok školenia: 19.06.2019 - streda
Ako si založiť eshop
Začiatok školenia: 20.06.2019 - štvrtok
Marketing a komunikácia na sociálnych sieťach
Začiatok školenia: 21.06.2019 - piatok
Podnikateľské modely na internete
Začiatok školenia: 24.06.2019 - pondelok
Tvorba podcastov
Začiatok školenia: 25.06.2019 - utorok

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

SONY DVD architect
Začiatok školenia: 26.04.2019 - piatok
Editácia a spracovanie audia a videa v Adobe Premiere Pro
Začiatok školenia: 04.05.2019 - sobota
SONY DVD architect
Začiatok školenia: 04.05.2019 - sobota
ADOBE AUDITION
Začiatok školenia: 27.05.2019 - pondelok

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Kurzy online marketingu

V ponuke máme zaujímavé kurzy pre moderných podnikateľov, ktorí sa chcú oboznámiť s najaktuálnejšími trendami vo svete online marketingu, naučiť sa, ako môžu využiť sociálne siete k svojej propagácii, či založiť si eshop.

Z ponuky vyberáme:

Marketing a komunikácia na sociálnych sieťach - Marketing a komunikácia na sociálnych sieťach je pre firmy alebo osobné značky nevyhnutnou novodobou zručnosťou. Od toho, ako sa firma na sociálnych sieťach prezentuje, závisí jej úspech na trhu a popularita medzi jej zákazníkmi.

Ako podnikať na Amazone - Cieľom kurzu je oboznámiť účastníkov s tým, ako si založiť podnikanie na najväčšom internetovom predajnom portáli.

Ako si založiť eshop - Cieľom kurzu je naučiť účastníkov, ako si založiť a prevádzkovať eshop, ktorý môže byť vaším prvým vstupom do sveta ecommerce. Na tomto workshope vám predstavíme základné elementy, ktoré treba zvážiť, keď chcete začať podnikať na internete s eshopom.

Editácia a spracovanie audia a videa - Kurz digitálne strihanie videa je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť vytvárať si vlastné video z kamerových záberov či už domáceho prostredia, dovolenky, akcií alebo z firemných podujatí.

Tvorba podcastov - Podcast (alebo krátky zvukový príspevok) sa stáva veľmi populárnym audio-médiom, ktoré nachádza uplatnenie jednak vo firmách ako komunikačné médium alebo aj v prípade budovania osobnej značky. Na tomto workshope si prejdeme všetky kroky,ktoré potrebujete splniť, aby ste mohli rozbehnúť svoj vlastný podcast.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi.

Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Pečať finančnej stability