Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Kurzy Word

Kurzy Word

Osnovy školení na Kurzy Word zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Word základyŠkolenie Word základy je určené záujemcom, ktorí sa chcú naučiť pracovať v textovom programe MS Word, napísať list, žiadosť, objednávku, životopis a iné dokumenty, ktoré si budú vedieť ďalej upravovať.
 • Word mierne pokročilýKurz Word mierne pokročilý je určený pre užívateľov, ktorí už majú skúsenosti s textovým editorom MS Word a chcú sa naučiť používať tento program komplexnejšie a efektívnejšie.
 • Word pre pokročilýchKurz Word pre pokročilých je určený pre užívateľov, ktorí majú skúsenosti s textovým editorom a majú záujem o jeho komplexné využitie na profesionálnej úrovni.
 • WORD v praxiKurz Word v praxi je zameraný na praktické zvládnutie tohto programu, odstraňovanie a riešenie problémov k efektívnejšej práci.
 • Word hromadná korešpondenciaŠkolenie Word, hromadná korešpondencia je určené pre používateľov, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne tvoriť hromadné písomné dokumenty.
 • MS Word – tvorba formulárov a šablónKurz MS Word – tvorba formulárov a šablón je určený pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť vytvárať formuláre a pracovať so šablónami v programe MS Word.

Najbližšie kurzy:

Word mierne pokročilý

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 27.02.2017 - pondelokZľavnená cena: 99 EUR
Word základy
Začiatok školenia: 08.03.2017 - streda

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Wordu - školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu Microsoft Word

Kurz Wordu  môže prebiehať vo verziách MS Office  2007, 2010, 2013 alebo aj  2003

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzu Word Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • organizujeme aj pobytové školenia Wordu spojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy Word a Office


Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu

 

E-learning: elektronické kurzy

Na vybrané počítačové kurzy Vám dáme vstup do študentskej zóny, kde budú mať študenti online prístup k študijným materiálom a k preberanej osnove sa môžu kedykoľvek vrátiť.

Word  -  textový editor je obľúbený program na tvorbu rôznych dokumentov, užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vytvoriť profesionálny dokument. Program ma veľmi široké možnosti,  ktoré bežný užívateľ využíva okolo 20%. Užívateľ si v ňom dokáže napísať od žiadosti, zmluvy, vytvorenie objednávky, napísanie životopisu,  až po vytvorenie niekoľko stranovej dokumentácie až po publikáciu knižnej väzby. Tento program kvôli jeho širokému využitiu sa s  obľubou využíva v kanceláriách malých i veľkých  firiem,  vedeckých ústavoch, školách ale  v neposlednom rade aj  domácnostiach.

Školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy Wordu a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu   Microsoft Word bolo od základov, mierne pokročilých, pokročilých až po tvorbu formulárov a šablón zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené  príklady na kurze Word precvičujú.   Samostatnú časť tvorí  Kurz Wordu  pre asistentky  ako je napr. obchodná korešpondencia, normalizovaná úprava písomnosti alebo Word v praxi


Osnovy školenia Wordu sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  kde sú uvedené aj termíny kurzov.
V prípade záujmu školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC pripraví školenie Word na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov  vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru. Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 30802/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

 

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02 55 410 308

0948 88 41 88

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 

Otestujte sa zdarma

Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia
Školiace centrum Macrosoft - asertivna-komunikaciaŠkoliace centrum Macrosoft - kurzy-pre-asistentkyŠkoliace centrum Macrosoft - efektivna-komunikacia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy