Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Kurzy Windows, Server

Kurzy Windows, Server

Osnovy školení na Kurzy Windows, Server zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • Windows Server inštalácia a správa systémuŠkolenie Windows Server inštalácia správa systému je určené pre správcov, ktorí budú denne pracovať s MS Windows Server a budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.
  • Windows Server - správca systémov, akciový balík!Školenie Windows Server - správca systémov, akciový balík! je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť inštalovať konfigurovať a administrovať operačný systém Windows. Akciový balík sa skladá z nasledujúcich kurzov: Windows inštalácia a správa, Windows Server a Windows Server bezpečnosť systému.
  • Windows SERVER Active DirectoryKurz Windows SERVER Active Directory je určený pre správcov, ktorí budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému Windows Server ako doménového kontrolera.
  • Windows inštalácia a správa systémuŠkolenie Windows inštalácia správa systému je určené pre správcov, ktorí budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému.
  • Active Directory - intenzívnyŠkolenie Windows Server správa systému + Active Directory je určené pre správcov, ktorí majú skúsenosti so Serverom, pracujú s ním a chcú si doplniť informácie formou intenzívneho školenia.
  • Počítačové sieteŠkolenie Počítačové siete je určené záujemcom, ktorí chcú získať alebo si prehĺbiť znalosti v oblasti teoretických základov počítačových sietí.
  • Exchange SERVER inštalácia a správaKurz Exchange SERVER je určený pre správcov operačného systému MS Windows Server, ktorí chcú využívať systém elektronickej pošty MS Exchange v počítačovej sieti.
  • Windows SERVER bezpečnosť systémuŠkolenie Windows SERVER bezpečnosť systému je určené pre správcov, ktorí budú spravovať MS Windows Server, inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.
  • Windows Scripting Host, Visual Basic Scripting EditionKurz Windows Scripting Host, Visual Basic Scripting Edition je vhodný pre systémových administrátorov, ktorí potrebujú vytvárať administratívne skripty pre ich podnikové siete

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Exchange SERVER inštalácia a správa
Začiatok školenia: 09.11.2017 - štvrtok
Active Directory - intenzívny
Začiatok školenia: 29.11.2017 - streda
Exchange SERVER inštalácia a správa
Začiatok školenia: 07.12.2017 - štvrtok

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02/ 55 410 308

0948 88 40 88

0903 28 68 48

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 
Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy