Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave
02/55 410 308

Kurzy účtovníctva

Hodnotenia kurzov

Kurzy Windows, Server

Kurzy Windows, ServerKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Windows, Server zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Administrátor Windows ServerCez KOMPAS+ bezplatne!
  Rekvalifikačný kompetenčný kurz Administrátor Windows Server je určený všetkým záujemcov, ktorí sa chcú naučiť alebo zdokonaliť v správe Windows Serverov a nájsť si uplatnenie na trhu práce v tejto oblasti ako systémový správca Windows Serverov. Školenie je ukončené Certifikátom. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Správca počítačových sietíCez KOMPAS+ bezplatne!
  Kompetenčný kurz Správca počítačových sieti je určený všetkým záujemcom, ktorých zaujíma práca s počítačovými sieťami, ich inštaláciou a konfiguráciou nielen v prostredí Windows Server, ale aj v prostredí Linuxu a radi by si našli pracovné uplatnenie v tejto oblasti na trhu práce. Po ukončení kurzu účastníci získavajú Certifikát. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Windows Server inštalácia a správa systému
  Školenie Windows Server inštalácia správa systému je určené pre správcov, ktorí budú denne pracovať s MS Windows Server a budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.
  > Pozrieť
 • Windows Server - správca systémov, akciový balík!
  Školenie Windows Server - správca systémov, akciový balík! je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť inštalovať konfigurovať a administrovať operačný systém Windows. Akciový balík sa skladá z nasledujúcich kurzov: Windows inštalácia a správa, Windows Server a Windows Server bezpečnosť systému.
  > Pozrieť
 • Windows SERVER Active Directory
  Kurz Windows SERVER Active Directory je určený pre správcov, ktorí budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému Windows Server ako doménového kontrolera.
  > Pozrieť
 • Windows inštalácia a správa systému
  Školenie Windows inštalácia správa systému je určené pre správcov, ktorí budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému.
  > Pozrieť
 • Active Directory - intenzívny
  Školenie Windows Server správa systému + Active Directory je určené pre správcov, ktorí majú skúsenosti so Serverom, pracujú s ním a chcú si doplniť informácie formou intenzívneho školenia.
  > Pozrieť
 • Počítačové siete
  Školenie Počítačové siete je určené záujemcom, ktorí chcú získať alebo si prehĺbiť znalosti v oblasti teoretických základov počítačových sietí.
  > Pozrieť
 • Exchange SERVER inštalácia a správa
  Kurz Exchange SERVER je určený pre správcov operačného systému MS Windows Server, ktorí chcú využívať systém elektronickej pošty MS Exchange v počítačovej sieti.
  > Pozrieť
 • Windows SERVER bezpečnosť systému
  Školenie Windows SERVER bezpečnosť systému je určené pre správcov, ktorí budú spravovať MS Windows Server, inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.
  > Pozrieť
 • Windows Scripting Host, Visual Basic Scripting Edition
  Kurz Windows Scripting Host, Visual Basic Scripting Edition je vhodný pre systémových administrátorov, ktorí potrebujú vytvárať administratívne skripty pre ich podnikové siete
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Windows Server inštalácia a správa systému

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 13.05.2019 - pondelokZľavnená cena: 171 EUR
Administrátor Windows Server
Začiatok školenia: 13.05.2019 - pondelok
Active Directory - intenzívny
Začiatok školenia: 15.05.2019 - streda
Správca počítačových sietí
Začiatok školenia: 27.05.2019 - pondelok
Windows inštalácia a správa systému
Začiatok školenia: 27.05.2019 - pondelok
Administrátor Windows Server
Začiatok školenia: 24.06.2019 - pondelok
Správca počítačových sietí
Začiatok školenia: 15.07.2019 - pondelok
Administrátor Windows Server
Začiatok školenia: 18.08.2019 - nedeľa
Administrátor Windows Server
Začiatok školenia: 29.09.2019 - nedeľa

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Windows Server inštalácia a správa systému
Začiatok školenia: 23.04.2019 - utorok
Exchange SERVER inštalácia a správa
Začiatok školenia: 25.04.2019 - štvrtok
Windows Server - správca systémov, akciový balík!
Začiatok školenia: 27.04.2019 - sobota
Windows SERVER Active Directory
Začiatok školenia: 03.05.2019 - piatok
Počítačové siete
Začiatok školenia: 04.05.2019 - sobota
Exchange SERVER inštalácia a správa
Začiatok školenia: 04.05.2019 - sobota
Počítačové siete
Začiatok školenia: 06.05.2019 - pondelok
Windows SERVER bezpečnosť systému
Začiatok školenia: 13.05.2019 - pondelok
Windows Server - správca systémov, akciový balík!
Začiatok školenia: 13.05.2019 - pondelok
Windows SERVER Active Directory
Začiatok školenia: 20.05.2019 - pondelok
Active Directory - intenzívny
Začiatok školenia: 25.05.2019 - sobota

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

Ak Vás zaujíma alebo Vás baví práca s Windows Server, máme pre Vás bohatú ponuku kurzov určených pre začiatočníkov aj pokročilých administrátorov. Napríklad:

Windows Server inštalácia a správa systému - školenie je určené pre správcov, ktorí budú denne pracovať s MS Windows Server a budú inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.

Windows SERVER bezpečnosť systému - školenie určené pre správcov, ktorí budú spravovať MS Windows Server, inštalovať, konfigurovať, vykonávať správu a technickú podporu operačného systému MS Windows Server.

Active Directory - intenzívny - školenie Windows Server správa systému + Active Directory je určené pre správcov, ktorí majú skúsenosti so Serverom, pracujú s ním a chcú si doplniť informácie formou intenzívneho školenia.

Exchange SERVER inštalácia a správa - tento kurz je určený pre správcov operačného systému MS Windows Server, ktorí chcú využívať systém elektronickej pošty MS Exchange v počítačovej sieti.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi.

Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Zasielanie noviniek

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Video z kurzu

Pečať finančnej stability

Pečať finančnej stability