Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Kurzy SQL, Oracle

Kurzy SQL, Oracle

Osnovy školení na Kurzy SQL, Oracle zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • SQL SERVER práca s databázouKurz SQL SERVER práca s databázou je určený pre používateľov, ktorí budú pracovať s SQL serverom.
  • SQL SERVER programovanie databázyNáplňou kurzu SQL SERVER programovanie databázy je zvládnutie storovaných procedúr, triggrov a Microsoft SQL Servera z programátorského hľadiska.
  • SQL SERVER administrácia systémuKurz SQL SERVER administrácia systému je vhodný pre databázových administrátorov, ktorí zaisťujú inštaláciu a konfiguráciu SQL Serveru
  • SQL SERVER Transact - SQLKurz SQL SERVER Transact - SQL je určený pre ľudí, ktorí potrebujú v prostredí SQL Server získavať dáta.
  • Oracle základy jazyka SQLSQL (Structured Query Language) je počítačový jazyk na manipuláciu s dátami (DML - výber, vkladanie, úpravu a mazanie), definíciu databázových objektov (DDL). Taktiež umožňuje administráciu databázy a nastavenie práv k objektom (DCL). V súčasnosti je to najpoužívanejší jazyk tohto druhu v relačných systémoch riadenia báz dát.
  • Oracle - Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQLKurz Oracle - Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL je zameraný na metódy prístupu k databázovým údajom, oboznámenie sa s funkciami pre ich hodnotenie, porovnávanie a analýzu.
  • Oracle programovanie v PL/SQLÚčastníci kurzu Oracle programovanie v PL/SQL sa naučia používať PL/SQL - procedurálne rozšírenie jazyka SQL pre Oracle. Školenie prebieha v prostredí Oracle Database Express Edition.
  • Oracle Administrácia databázÚčastníci kurzu Oracle Administrácia databáz sa naučia inštalovať a administrovať databázy v prostredí Oracle.
  • MySQL programovanie a práca s databázouŠkolenie MySQL programovanie a práca s databázou je určené všetkým záujemcom, ktorí sa chcú oboznámiť s databázovým programom, poznať jeho funkčné možnosti, vytvoriť si vlastnú databázu.

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

SQL SERVER práca s databázou
Začiatok školenia: 13.11.2017 - pondelok
Oracle - Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL
Začiatok školenia: 29.11.2017 - streda
SQL SERVER administrácia systému
Začiatok školenia: 04.12.2017 - pondelok
Oracle programovanie v PL/SQL
Začiatok školenia: 11.12.2017 - pondelok

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Oracle - staňte sa databázovým špecialistom

Oracle je moderný databázový systém hojne používaný od menších cez stredné až po tie najväčšie databázové aplikácie.

Potrebujete sa naučiť, prípadne zdokonaliť sa v SQL (Structured Query Language)? Pre Vás sú určené kurzy základov jazyka SQL, prípadne Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL. Oracle Vám dáva možnosť pre administráciu databázy a nastavenie práv k objektom (DCL). Získajte potrebné vedomosti a zručnosti na kurzoch Oracle v Macrosoft s.r.o. a využívajte naplno v súčasnosti najpoužívanejší jazyk tohto druhu v relačných systémoch riadenia báz dát.

Školiace a vzdelávacie stredisko Macrosoft s.r.o. je na trhu od roku 1996 a dnes Vám odporúča nasledovné kurzy Oracle:

Účastníci kurzu Oracle  programovanie v PL/SQL sa zaškolia v používaní PL/SQL - procedurálne rozšírenie jazyka SQL pre Oracle. Školenie sa uskutočňuje v Oracle Database Express Edition.

Kurz Oracle – Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL sa vymedzujú na prístupy k databázovým údajom, zoznámenie sa s funkciami pre ich hodnotenie, porovnávanie a analýzu.

Samozrejme v prípade špeciálnych požiadaviek Vám pripravíme uzavreté školenie Oracle na mieru, kde osnovu prispôsobíme podľa Vašich konkrétnych potrieb.

 

Kurzy Microsoft SQL Server a databázy MySQL

Macrosoft s.r.o. Vám prináša preferované kurzy Microsoft SQL, ktoré v našom školiacom stredisku vyhľadávajú klienti, ktorých záujmom je práca v databázovom systéme Microsoft SQL Server. Školenia a kurzy oblasti SQL vyhľadávajú klienti nie len so základnými skúsenosťami a zručnosťami, ale aj pokročilí databázoví programátori, administrátori, analytici, ktorý pracujú v prostredí Microsoft SQL Server.

Macrosoft s.r.o. Vám odporúča kurzy SQL vďaka, ktorým dokážete generálne a súhrnne spravovať a analyzovať potrebné dáta. Prostredníctvom SQL kurzov dokážete zefektívniť, zaistiť, a racionálnejšie spracovať a vyťažiť s databázy maximum informácií, vhodne a prehľadne usporiadaných.

Vyberte si aj Vy z overenej ponuky kurzov a školení Microsoft SQL Server: SQL SERVER práca s databázou, SQL SERVER Transact - SQL, SQL SERVER programovanie databázy, SQL SERVER administrácia systému.

Freewarová databáza MySQL

MySQL je databázový systém, ktorý sa používa najmä pre webové aplikácie v spojení s programovacím jazykom PHP. Veľmi obľúbeným je kurz  MySQL programovanie a práca s databázou.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky ktoré zaujímajú klientov v praxi. Medzi ďalšie benefity ktoré naši klienti oceňujú sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení SQL kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02/ 55 410 308

0948 88 40 88

0903 28 68 48

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 
Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy