Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Kurzy SQL

Kurzy SQL

Osnovy školení na Kurzy SQL zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • SQL SERVER práca s databázouKurz SQL SERVER práca s databázou je určený pre používateľov, ktorí budú pracovať s SQL serverom.
  • SQL SERVER Transact - SQLKurz SQL SERVER Transact - SQL je určený pre ľudí, ktorí potrebujú v prostredí SQL Server získavať dáta.
  • SQL SERVER programovanie databázyNáplňou kurzu SQL SERVER programovanie databázy je zvládnutie storovaných procedúr, triggrov a Microsoft SQL Servera z programátorského hľadiska.
  • SQL SERVER administrácia systémuKurz SQL SERVER administrácia systému je vhodný pre databázových administrátorov, ktorí zaisťujú inštaláciu a konfiguráciu SQL Serveru
  • MySQL programovanie a práca s databázouŠkolenie MySQL programovanie a práca s databázou je určené všetkým záujemcom, ktorí sa chcú oboznámiť s databázovým programom, poznať jeho funkčné možnosti, vytvoriť si vlastnú databázu.

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Microsoft SQL Server a databázy MySQL

Macrosoft s.r.o. Vám prináša preferované kurzy Microsoft SQL, ktoré v našom školiacom stredisku vyhľadávajú klienti, ktorých záujmom je práca v databázovom systéme Microsoft SQL Server. Školenia a kurzy oblasti SQL vyhľadávajú klienti nie len so základnými skúsenosťami a zručnosťami, ale aj pokročilí databázoví programátori, administrátori, analytici, ktorý pracujú v prostredí Microsoft SQL Server.

Macrosoft s.r.o. Vám odporúča kurzy SQL vďaka, ktorým dokážete generálne a súhrnne spravovať a analyzovať potrebné dáta. Prostredníctvom SQL kurzov dokážete zefektívniť, zaistiť, a racionálnejšie spracovať a vyťažiť s databázy maximum informácií, vhodne a prehľadne usporiadaných.

Vyberte si aj Vy z overenej ponuky kurzov a školení Microsoft SQL Server: SQL SERVER práca s databázou, SQL SERVER Transact - SQL, SQL SERVER programovanie databázy, SQL SERVER administrácia systému.

Freewarová databáza MySQL

MySQL je databázový systém, ktorý sa používa najmä pre webové aplikácie v spojení s programovacím jazykom PHP. Veľmi obľúbeným je kurz  MySQL programovanie a práca s databázou.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky ktoré zaujímajú klientov v praxi. Medzi ďalšie benefity ktoré naši klienti oceňujú sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení SQL kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02 55 410 308

0948 88 41 88

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 

Otestujte sa zdarma

Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia
Školiace centrum Macrosoft - asertivna-komunikaciaŠkoliace centrum Macrosoft - kurzy-pre-asistentkyŠkoliace centrum Macrosoft - efektivna-komunikacia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy