Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Kurzy Oracle

Kurzy Oracle

Osnovy školení na Kurzy Oracle zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

  • Oracle základy jazyka SQLSQL (Structured Query Language) je počítačový jazyk na manipuláciu s dátami (DML - výber, vkladanie, úpravu a mazanie), definíciu databázových objektov (DDL). Taktiež umožňuje administráciu databázy a nastavenie práv k objektom (DCL). V súčasnosti je to najpoužívanejší jazyk tohto druhu v relačných systémoch riadenia báz dát.
  • Oracle programovanie v PL/SQLÚčastníci kurzu Oracle programovanie v PL/SQL sa naučia používať PL/SQL - procedurálne rozšírenie jazyka SQL pre Oracle. Školenie prebieha v prostredí Oracle Database Express Edition.
  • Oracle - Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQLKurz Oracle - Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL je zameraný na metódy prístupu k databázovým údajom, oboznámenie sa s funkciami pre ich hodnotenie, porovnávanie a analýzu.
  • Oracle Administrácia databázÚčastníci kurzu Oracle Administrácia databáz sa naučia inštalovať a administrovať databázy v prostredí Oracle.

Najbližšie kurzy:

Oracle základy jazyka SQL

LAST MINUTE - ZĽAVA 10 %

Začiatok školenia: 06.03.2017 - pondelokZľavnená cena: 319.5 EUR

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Oracle - staňte sa databázovým špecialistom

Oracle je moderný databázový systém hojne používaný od menších cez stredné až po tie najväčšie databázové aplikácie.

Potrebujete sa naučiť, prípadne zdokonaliť sa v SQL (Structured Query Language)? Pre Vás sú určené kurzy základov jazyka SQL, prípadne Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL. Oracle Vám dáva možnosť pre administráciu databázy a nastavenie práv k objektom (DCL). Získajte potrebné vedomosti a zručnosti na kurzoch Oracle v Macrosoft s.r.o. a využívajte naplno v súčasnosti najpoužívanejší jazyk tohto druhu v relačných systémoch riadenia báz dát.

Školiace a vzdelávacie stredisko Macrosoft s.r.o. je na trhu od roku 1996 a dnes Vám odporúča nasledovné kurzy Oracle:

Účastníci kurzu Oracle 11g / 10g programovanie v PL/SQL sa zaškolia v používaní PL/SQL - procedurálne rozšírenie jazyka SQL pre Oracle. Školenie sa uskutočňuje v Oracle Database Express Edition.

Kurz Oracle 10g – Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL sa vymedzujú na prístupy k databázovým údajom, zoznámenie sa s funkciami pre ich hodnotenie, porovnávanie a analýzu.

Samozrejme v prípade špeciálnych požiadaviek Vám pripravíme uzavreté školenie Oracle na mieru, kde osnovu prispôsobíme podľa Vašich konkrétnych potrieb.

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02 55 410 308

0948 88 41 88

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 

Otestujte sa zdarma

Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia
Školiace centrum Macrosoft - asertivna-komunikaciaŠkoliace centrum Macrosoft - kurzy-pre-asistentkyŠkoliace centrum Macrosoft - efektivna-komunikacia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy