Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace centrum v Bratislave

Hodnotenia kurzov

Pečať finančnej stability

Kurzy grafiky, CAD

Kurzy grafiky, CAD

Osnovy školení na Kurzy grafiky, CAD zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • ProgeCAD Professional - základyProgeCAD Professional je špičkový CAD softvér, ktorý je určený pre 2D kreslenie a 3D modelovanie. Je určený pre odvetvia ako architektúra, interiérový dizajn, stavebníctvo, strojárstvo či elektrotechniku. ProgeCAD pracuje na veľmi podobných princípoch ako známy AutoCAD, ukladá a otvára výkresy vo formáte dwg/dxf a je s programom AutoCAD plne kompatibilný. Doplnok EasyArch automaticky vytvára z 2D prvkov 3D objekty na princípe BIM modelovania. Jednoduchou manipuláciou je možné editovať 3D model ako aj jeho 2D technickú dokumentáciu.
 • ProgeCAD Professional - pokročilé technikyProgeCAD Professional je špičkový CAD softvér, ktorý je určený pre 2D kreslenie a 3D modelovanie. Je určený pre odvetvia ako architektúra, interiérový dizajn, stavebníctvo, strojárstvo či elektrotechniku. ProgeCAD pracuje na veľmi podobných princípoch ako známy AutoCAD, ukladá a otvára výkresy vo formáte dwg/dxf a je s programom AutoCAD plne kompatibilný. Doplnok EasyArch automaticky vytvára z 2D prvkov 3D objekty na princípe BIM modelovania. Jednoduchou manipuláciou je možné editovať 3D model ako aj jeho 2D technickú dokumentáciu.
 • DraftSightDraftSight je voľne zdieľaný 2D CAD editor ktorý je vhodný pre tvorbu profesionálnej CAD grafiky. Je určený pre odvetvia ako architektúra, interiérový dizajn, stavebníctvo, strojárstvo či elektrotechnika. Pracuje na veľmi podobných princípoch ako známy AutoCAD, ukladá a otvára výkresy vo formáte dwg/dxf a je s programom AutoCAD plne kompatibilný. DraftSight obsahuje sadu nástrojov pre kreslenie a modifikáciu objektov, tvorbu hladín a kótovanie. Rovnako je možné nastavenie výkresu pre tlač.
 • Grafik - Designer, DTP - akciový balík!Počítačový kurz Grafik - Designer, printová grafika – DTP je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť ovládať programové vybavenie Adobe Photoshop. Akciový balík sa skladá z nasledujúcich kurzov: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign
 • Adobe Photoshop - základyAbsolventom kurzu Adobe Photoshop - základy poskytuje základné a rozširujúce vedomosti z oblasti základného používateľského ovládania programu. Podrobnejšie sa zaoberá úpravami a používaním filtrov pri efektových úpravách obrázkov, retušovaním.
 • Adobe Photoshop - pre pokročilýchKurz Adobe Photoshop - pre pokročilých je určený všetkým záujemcom, ktorí ovládajú základy a chcú svoje vedomosti prehĺbiť a naučiť sa pokročilé techniky Adobe Photoshop. Hlavný dôraz je pritom kladený na pochopenie princípov jednotlivých pokročilých úprav a na praktické cvičenia.
 • Adobe Photoshop - úprava fotografiíKurz Adobe Photoshop - úprava fotografií, základy je určený všetkým záujemcom, ktorí chcú preniknúť do tajov spracovania, úprav a vylepšovania fotografií prostredníctvom špičkového grafického editora Adobe Photoshop. Hlavný dôraz je pritom kladený na pochopenie princípov jednotlivých úprav a na praktické cvičenia.
 • Adobe InDesign - základyÚčastníci kurzu Adobe InDesign - základy sa oboznámia s programovým vybavením Adobe InDesign, ktorý je určený na spracovanie materiálov pre tlač a web.
 • Adobe InDesign pre pokročilýchKurz Adobe InDesign je určený pre profesionálne využívanie aplikácie na počítačovú sadzbu.
 • Adobe IllustratorÚčastníci kurzu Adobe Illustrator sa oboznámia s programovým vybavením Adobe Illustrator, ktorý slúži na prácu s vektorovou grafikou.
 • Adobe AcrobatPre absolventov kurzu Adobe Acrobat predstavuje program Adobe Acrobat nástroj pre spoľahlivú a efektívnu výmenu dôležitých dokumentov. Ponúka tvorbu súborov vo formátu Adobe Portable Document Format (PDF) z akejkoľvek aplikácie ...
 • Corel DRAW!Cieľom kurzu Corel DRAW je podať poslucháčom základné teoretické a praktické vedomosti z oblasti grafických aplikácií. Praktická časť je zameraná na osvojenie funkcií Corel DRAW!
 • COREL PHOTO-PAINTKurz COREL PHOTO-PAINT je určený všetkým užívateľom, ktorí sa chcú naučiť pracovať s bitmapovým grafickým programom Corel PHOTOPAINT. Účastníci kurzu sa naučia sa upravovať fotografie, retušovať, vytvárať jednoduché masky, fotomontáže a efekty.
 • QUARK XPRESSCieľom kurzu QUARK XPRESS je podať poslucháčom základné teoretické a praktické vedomosti z oblasti grafických aplikácií. Praktická časť je zameraná na osvojenie funkcií Quark Xpress!
 • Zoner PhotoStudio - úprava fotografiíCieľom kurzu Zoner PhotoStudio - úprava fotografií je naučiť účastníkov školenia základné teoretické a praktické zručnosti pri práci s digitálnou fotografiou. Praktická časť je zameraná na zvládnutie procesu od získania digitálnej fotografie, cez úpravu a archiváciu na digitálne záznamové médiá až po vytlačenie, resp. zaslanie v elektronickej podobe do zberných fotolabov.
 • Vektorová grafika - tvorba grafiky pre umelecké či komerčné účely!Cieľom kurzu Vektorová grafika - tvorba grafiky pre umelecké či komerčné účely! je naučiť účastníkov školenia praktické zručnosti pri práci s vektorovou grafikou. Kurz Vektorová grafika - tvorba grafiky pre umelecké či komerčné účely!je určený, pre každého, koho zaujíma počítačová grafika a kreatívna tvorba. Počas kurzu si osvojíte základy vektorovej grafiky, naučíte sa navrhovať logá a používať špeciálne efekty.
 • 3D STUDIO MAX - modelovanieKurz 3D Studio Max je profesionálna aplikácia na tvorbu 3D grafiky. Používa sa na modelovanie, animáciu a vizualizáciu vytvorených modelov. Pomocou nej sa dajú vytvárať fotorealistické obrázky a animácie. Je široko využívaná medzi ľuďmi pracujúcimi v oblasti architektúry a na tvorbu modelov budov a ich vizualizáciu. Taktiež poskytuje vysoký komfort pri tvorbe modelov do počítačových hier.
 • 3D STUDIO MAX - vizualizáciaKurz 3D STUDIO MAX - vizualizácia je určený pre pokročilejších užívateľov programu 3D MAX, ktorí sa chcú naučiť pracovať so svetlami, tieňmi a špeciálnymi efektami.
 • 3D STUDIO MAX - animovanieKurz 3D Studio Max - animovanie je profesionálna aplikácia na tvorbu 3D grafiky. Používa sa na modelovanie, animáciu a vizualizáciu vytvorených modelov. Pomocou nej sa dajú vytvárať fotorealistické obrázky a animácie. Je široko využívaná medzi ľuďmi pracujúcimi v oblasti architektúry a na tvorbu modelov budov a ich vizualizáciu. Taktiež poskytuje vysoký komfort pri tvorbe modelov do počítačových hier.
 • AutoCADCieľom kurzu AutoCAD je podať poslucháčom základné teoretické a praktické vedomosti pri používaní programu AutoCAD . Účastníci kurzu AutoCAD si osvoja základné funkcie programu a ich aplikáciu pri tvorbe technickej dokumentácie. Súčasťou školenia sú aj praktické cvičenia na osvojenie si zručností.
 • AutoCAD IIKurz AutoCAD II je určený pre pokročilejších používateľov AutoCADu, ktorí chcú zvýšiť svoju produktivitu a zdokonaliť sa v programe AutoCAD. Súčasťou školenia sú aj praktické cvičenia na osvojenie si zručností.
 • AutoCAD 3DKurz AutoCAD 3D je určený pre pokročilých užívateľov, ktorí ovládajú tvorbu 2D objektov a chcú sa zdokonaliť v modelovaní 3D.
 • SketchUp - základy modelovaniaKurz SketchUp - základy modelovania je momentálne jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich modelovacích, vizualizačných a projekčných nástrojov na trhu. Má už milióny užívateľov po celom svete, ktorých si získal najmä kvôli intuitívnemu ovládaniu, už po pár lekciách budete schopní pracovať samostatne, navyše, nemusíte si pamätať množstvo príkazov a klávesových skratiek. Uplatnenie je naozaj široké- architektúra, dizajn, stavebníctvo, strojárstvo a iné oblasti.Kurz SketchUp - zákady modelovania je určený pre každého kto má záujem o jednoduché 3D modelovanie, vhodný je i pre interiérový dizajn, architektúru a stavebníctvo.
 • SketchUp - pokročilé modelovanieKurz SketchUP - pokročilé modelovanie je určený pre každého kto má záujem o zložitejšie 3D modelovanie, vhodný je i pre interiérový dizajn, architektúru a stavebníctvo.
 • SketchUp - V-ray vizualizáciaÚčastníci kurzu SketchUp - V-ray vizualizácia sa naučia narábať s pluginom V-ray pre tvorbu fotorealistických obrázkov, ktorý je zakomponovaný do prostredia Sketch Up. V súčasnosti je V-ray jedným z najsilnejších vizualizačných nástrojov na trhu. Vizualizácie sú svojou kvalitou takmer nerozpoznateľné od skutočnosti, navyše je možné v scéne vytvoriť jedinečnú atmosféru prostredníctvom špeciálnych efektov.

Najbližšie kurzy:

SketchUp - pokročilé modelovanie
Začiatok školenia: 04.03.2017 - sobota
SketchUp - V-ray vizualizácia
Začiatok školenia: 11.03.2017 - sobota
SketchUp - V-ray vizualizácia
Začiatok školenia: 13.03.2017 - pondelok
SketchUp - základy modelovania
Začiatok školenia: 18.03.2017 - sobota
3D STUDIO MAX - animovanie
Začiatok školenia: 27.03.2017 - pondelok
AutoCAD II
Začiatok školenia: 06.04.2017 - štvrtok

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy grafiky, CAD (Computer Aided Design) a DTP (DeskTop Publishing)

V oblasti kurzov grafických programov máme tradične pestrú ponuku. Od kurzov zameraných na bitmapovú grafiku (Adobe Photoshop, Corel Photo Paint a Zoner Photo Studio) cez kurzy vektorovej grafiky -  Adobe Illustrator, Corel DRAW!, ďalej ku kurzom DTP (Adobe InDesign, QUARK Xpress). Vyhľadávanými sú aj kurzy grafiky v 3- dimenzionálnom priestore- 3D studio MAX, ale aj kurzy SketchUp - jedného z najdynamickejších modelovacích a vizualizačných nástrojov v 3D.

 

CAD kurzy reprezentujú už dlhé roky kurzy AUTOCADu, ku ktorým sa v ostatných rokoch pridali aj kurzy Autocad 3D.  Novinkou v našom portfóliu CAD kurzov sú školenia  ProgeCAD Proffessional - špičkového softvéru na 2D kreslenie a 3D modelovanie pre architektúru, stavebníctvo, strojárstvo i elektrotechniku. Ďaľšou zaujímavou novinkou sú kurzy DraftSight - voľne šíriteľného 2D CAD editora, ktorý si postupne získava priazeň užívateľov

 

Špeciálna ponuka: kurz Grafik- Designer, DTP - akciový balík!

Za akciovú cenu získate balík školení, ktoré Vám pomůžu stať sa profesionálom v oblasti grafiky a DTP. Balík obsahuje kurzy Adobe - Photoshop, Illustrator a InDesign.

 

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzov grafiky, DTP a CAD Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • organizujeme aj pobytové školenia grafiky spojene s wellnessom, turistikou  či lyžovaním , „prečo nespojiť prijemné s užitočným?“
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy grafiky a CAD


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na Vás v komfortných priestoroch školiaceho centra.

Infolinka na počítačové kurzy a manažérske školenia

Infolinka:

02 55 410 308

0948 88 41 88

 

Zasielanie noviniek

 

Nákupný košík

 

Otestujte sa zdarma

Školiace centrum Macrosoft - pocitacove-taboryŠkoliace centrum Macrosoft - obchodne-skolenia
Školiace centrum Macrosoft - asertivna-komunikaciaŠkoliace centrum Macrosoft - kurzy-pre-asistentkyŠkoliace centrum Macrosoft - efektivna-komunikacia

Prihlásenie

TOPlist
Pečať finančnej stability
Website Chat na Počítačové kurzy