Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Hodnotenia kurzov

Kurzy Access

Kurzy AccessKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Access zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Access základy
  Kurz Access základy je určený všetkým záujemcom, ktorí sa chcú oboznámiť s databázovým programom, poznať jeho funkčné možnosti, vytvoriť si vlastnú databázu.
  > Pozrieť
 • Access, spracovávanie databázových údajov
  Kurz Access, spracovávanie databázových údajov je určený pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s programom Access za účelom spracovávania a vyhodnocovania údajov z externých zdrojov.
  > Pozrieť
 • Databázový analytikCez KOMPAS+ bezplatne!
  Kompetenčný kurz Databázový analytik je určený všetkým záujemcom, ktorí si chcú nájsť uplatnenie na trhu práce a naučiť sa pracovať s databázovými funkciami. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • MS Access – základy programovania vo VBA
  Prostredie relačných databáz a najmä možnosti upravovať si ich k našim predstavám, často zvádza k ďalšiemu kroku, a to vytvárať priamo nástroje a malé aplikácie pre zjednodušenie vlastnej práce. Pre tých čo sa na podobnú cestu nechajú zviesť je určená sada školení Visual Basic for Application, v tomto prípade, for application MS Access.
  > Pozrieť
 • MS Access programovanie - pokročilý
  Kurz Access programovanie je určený pre užívateľov, ktorí ovládajú základné pojmy z relačných databáz a vedia používať program na pokročilej úrovni.
  > Pozrieť

Vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Databázový analytik
28.04.2021 - streda Bratislava
Databázový analytik
24.05.2021 - pondelok Bratislava
Databázový analytik
09.06.2021 - streda Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy, školenia a  firemné vzdelávanie, zamerané na využite programu Microsoft Access

Radi pre Vás pripravíme aj uzavreté školenie:

 • osnovu kurzu Access Vám prispôsobíme na mieru
 • školenie v prípade záujmu usporiadame aj u Vás vo firme
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim požiadavkám
 • využite výrazné objemové zľavy na školenia, kurzy Access a Office

Testovanie: Vašich zamestnancov môžeme dopredu otestovať a odporučiť im vhodnú úroveň  kurzu


Access  -  databázový program  je obľúbený program na vytváranie databázy, užívatelia si môžu jednoducho a zároveň veľmi komfortne vytvoriť databázu podľa požiadaviek na mieru. Program ma veľmi široké možnosti. Užívateľ si v ňom dokáže nadefinovať databázové polia aj bez znalosti programovania, v ktorých potom jednoducho filtruje a analyzuje dáta podľa vlastných potrieb, či potrieb zamestnávateľa.


IT školiace stredisko Macrosoft  - Škola PC ma pripravené osnovy na kurzy MS Access a školenia sa vedú, tak aby zvládnutie programu   Microsoft Access bolo od základov, mierne pokročilých a pokročilých  zrozumiteľne podané účastníkom, ktorí spolu s lektorom si zároveň aj názorne pripravené  príklady na kurze Access precvičujú.  Pre užívateľov ktorí sa nepotrebujú naučiť programovať ale potrebujú vyhodnocovať databázové údaje je vhodný kurz Access spracovanie databázových údajov.  Pre začínajúcich programátorov odporúčame kurz  Relačný databázový model -  návrh na ktorom sú vysvetlene krok po kroku ako programovať. Samostatnú časť tvorí  Kurz MS Access  pre programátorov, ktoré je rozdelené do niekoľkých úrovni a to kurz  Access programovanie Osnovy školenia MS Access sú  uvedené pri každom kurze zvlášť,  kde sú uvedené aj termíny kurzov.


V prípade záujmu tím Macrosoft – Škola PC  pripraví IT kurz Access na mieru,  pri ktorom zohľadní všetky požiadavky zákazníka. V prípade záujmu účastníkov  vopred otestuje, odporučí im vhodnú úroveň a zaradí ich na kurz podľa predchádzajúceho dohovoru. Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, študijné materiály, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!


Neváhajte nás kontaktovať  na tel. č: 02/55 410 308, 0948 88 40 88, 0948 88 41 88 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

Zasielanie noviniek

 

Prečo si vybrať
Macrosoft?

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Pečať finančnej stability