Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0

Finančné kurzy

Finančné kurzyKatalóg

Osnovy školení na Finančné kurzy zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Účtovná závierka
  Seminár je určený podnikateľom, manažérom, začínajúcim účtovníkom, majiteľom firiem s cieľom vysvetliť vzťah bežného účtovníctva na podstatu, obsah a štruktúru jednotlivých súčastí účtovnej závierky v podvojnom účtovníctve /súvaha, výkaz ziskov a strát, poznámky/ a fungovanie dane z príjmov a dane z pridanej hodnoty.
  > Pozrieť
 • Daňové priznanie k dani z príjmov PO
  Seminár je určený účtovníkom, konateľom, podnikateľom, majiteľom firiem s cieľom zostaviť daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb na základe praktického príkladu.
  > Pozrieť
 • Zdaňovanie príjmov z nehnuteľností nepodnikateľmi
  Ako sa zaobídete pri prenájme nehnuteľností bez realitných maklérov a daňových poradcov? Ako bezpečne postupovať pri ponuke nehnuteľnosti na prenájom (byty, domy, garáže, nebytové priestory)? Ako maximalizovať výnos z prenájmu nehnuteľností v mantineloch slovenskej legislatívy? Lektor: slovenský expert v oblasti prenájmu nehnuteľností s vysokoškolským vzdelaním s dlhoročnou praxou a odbornými skúsenosťami v bankovníctve, realitách a ekonomike. Od roku 2004 prednášal okrem iného aj pre rakúskych bankárov, podnikateľov a developerov na prestížnej Akademie fúr Recht und Steuer vo Viedni problematiku: Immobilienrecht in der Slowakei [Upozornenie] - cena uvedená na našich stránkach je platná výlučne pre fyzické osoby - nepodnikateľov. Pre podnikateľské subjekty je konečná cena tohto online semináru 180€ s DPH.
  > Pozrieť

Zasielanie noviniek

 

Prečo si vybrať
Macrosoft?

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Pečať finančnej stability